Жити по-новому: речі від яких необхідно позбутися до Нового року

До Нового року залишилось зовсім небагато часу, а справ ще вистачає. Необхідно внести у свій план дій навести порядок у домі та усунути усілякі непотрібні речі. А що треба викинути, щоб бути щасливим у Новому році? Розкаже “Житомир Тренд”

Багато хто з людей перед Новим роком дають собі обіцянку розпочати своє життя з чистого аркушу. Але чистим воно не буде, якщо ви не приберетесь у себе у будинку. Щоб це відбулося, треба викинути сміття, що зберігається у нас про всяк випадок. У цій статті ми перерахуємо ті речі, які вже давно мають бути на смітнику, а продовжують бути у вас вдома. Якщо їх позбутись, дуже ймовірно, що щастя та гармонія завітають до вашої оселі. 

Зламані речі

Якщо ви хочете, щоб Новий рік був справжнім святом, а потім цілий рік був щасливий та позитивний, вам треба викинути всі зламані речі. Прийдешній Щур – любить все збирати до купи, але ви дайте йому щось новеньке і головне, ціле. 

Вам потрібно викинути всі ті речі, які вже не мають сенсу свого існування або вже не використовуються. Викидайте розбитий посуд та скло, потріскану улюблену чашку, рвані речі, зламану техніку, яку неможливо відремонтувати, але вона продовжує лежати “на деталі”. Увесь цей “скарб” має бути на смітнику до початку Нового року. 

Колекційні журнали

Ви раніше зберігали журнали, газети та усіляки вирізки з них? Сміливо викидайте, бо вже прийшов час з ними прощатися. Такі речі збирають на собі пил у квартирі та поширюють різних паразитів, наприклад, кліщів. 

Старі рушники та постіль

На сьогоднішній день ці речі коштують небагато, тому берегти простирадло, що вже розходиться по швах немає сенсу. Старі рушники теж викидайте. Треба звільняти простір для нових речей, але якщо їм не буде місця, то вони ніколи у вас не з’являться.

Якщо викидати на смітник старі речі дуже шкода, то краще віддайте їх тим людям, кому вони дійсно потрібні. Ці люди вам подякують, а ви зможете вдихнути свіжого повітря. 

Речі, що дратують

Взагалі неприпустимо, тримати у квартирі речі, які викликають негативні емоції. Такі подразники, ніколи не зроблять вас щасливою людиною. Навіть якщо ці речі, вам подарували, не думайте про свою совість у цьому випадку. Всі, без винятку, речі, що викликають негативний настрій, мають бути у сміттєвому відрі. Інших варіантів у цій ситуації бути не може. 

Все, що непотрібне на даному етапі життя

Старі підручники, зошити, словники та інші речі, які залишились у вас після закінчення навчання і що є вже неактуальними, також треба комусь віддати або викинути. Це стосується і речей, що ви принесли з минулого життя, пам’ятні календарі, звіти з минулого місця роботи, щоденники та блокноти, все, що захаращує ваш життєвий простір. 

Починати ставати щасливою людиною, потрібно, у першу чергу, починаючи з себе. Сміливо позбавляйтеся всього непотрібного, звільняючи місце для всього нового та необхідного. Треба робити рішучий крок в нове життя, де на вас чекають нові та яскраві події та ситуації.

!"№;

 

 

Comments

.,.,.,.