Відеоробота кліпмейкера з Житомира номінована на премію

Роботу відомого кліпмейкера Леоніда Колосовського номіновано на престижну премію The Berlin Music Video Awards. Відеоробота I_ $ USS групи Ленінград стала однією з найкращих відеоробіт за минулий рік. Детальніше про митця розповість Житомир Тренд.

Нагадаємо, український кліпмейкер, режисер та партнер у компанії MOZGI Production народився в місті Житомирі. Він знімає кліпи-мільйонники по перегляду на YouTube, співпрацює з відомими українськими та російськими співаками.

Поряд з відео роботою I_ $ Леоніда Колосовського, на премію номіновані роботи групи Seed, Coldplay, Little Big(група, котра представлятиме Росію на Євробаченні 2020).

Випустили в червні 2019 року провокаційний кліп I_ $ USS, за 6 днів від набрав 6 мільйонів переглядів. Наразі ця позначка давно перейшла за 20 мільйонів. Відео натворило шуму, кліпмейкер спровокував масовий ажіотаж, глядачі досі обговорюють дану відео роботу.

Леонід Колосовський пояснює глядачам ідею. За словами відомого житомирянина, було бажання розповісти про дівчину, котра закохується у чоловіка, схожого на Ісуса. Мається на увазі образ, котрий трактує мистецтво. Під впливом певних речовин виникають фантазії, почуття, приходить страх та тривога.

Кінцеві результати премії в Берліні стануть відомі 27-30 травня.

Для відомого кліпмейкера дана номінація в всесвітній премії є другою. В 2019 році кліп режисера Полюбе для групи Мозгі заявлений в премії Most Trashy.

Він вже прославився, його роботи відомі кожному. Так, наприклад, кліп на пісню Ольги Полякової «Шльопки» зібрав 19 мільйонів переглядів, зробив з пісні справжній народний хіт. Побила всі рейтинги відео робота «Ім’я 505» групи «Время и Стекло», зібравши 170 мільйонів переглядів. Ще однією роботою для цієї групи є кліп на пісню «На стилі», котра зібрала 67 мільйонів переглядів. Кліпмейкер відчуває виконавців, тому в цьому кліпі зміг передати всю неординарність та виразність солістів Наді Дорофеєвої та Позитива.

Відома лірична пісня з таким же чутливим кліпом «Умами» Потапа та Насті Каменських зібрала 52,4 мільйони переглядів. Леонід Колосовський зміг створити кліп, котрий показав історію цілого покоління, зміг зачепити за живе кожного глядача. Для популярної групи він зняв ще один кліп на пісню «Бумдіггібай», котра зібрала 55 мільйонів переглядів. В кліпі глядач спостерігає за коханням, красою. Відеоробота знята на фоні Кіпра, кліп емоційний та заворожуючий, як і більшість робіт відомого кліпмейкера.

Кліп, знятий на пісню «Хочеться» групи Градуси, став самою важкою роботою в творчому шляху Колосовського. Але витрачені зусилля не були марними, адже відео зібрало 1,8 мільйонів переглядів. Відчувається авторський почерк кліпмейкера, глядач одразу ж впізнає режисера в роботі. Кожний кадр з відео проходив тестування, але це, безумовно, було того варте.

35-річний кліпмейкер не зупиняється на досягнутому, постійно експериментує та вигадує нові ідеї. Тож не дивно, чому його відео роботи набирають мільйони переглядів.

Відеоробота кліпмейкера з Житомира

Comments

.,.,.,.