Apple iPhone XR: купити чи не купити?

Отже, вам потрібен новий телефон, зокрема, iPhone. Але насправді у вас є досить багато варіантів на вибір, адже компанія Apple щороку регулярно продовжує радувати споживачів все новими і більш модернізованими моделями смартфонів. Але важливо вміти відокремлювати маркетингові гасла від реальності, з чим ми і спробуємо впоратися, оцінивши деякі сильні і слабкі сторони відомого Apple iPhone XR y.ua/iphone/iphone-xr, який встиг наробити чимало шуму серед молодого покоління.

Аргументи і контраргументи для покупки Apple iPhone XR

Так, новий iPhone 11 трохи швидше, дає додатковий час автономної роботи і має другу задню камеру для ширококутних знімків, але чи варті ці функції додаткової плати? Якщо ви хочете відмінний iPhone дешевше, але з корисними та ефективними функціями і характеристиками, то рекомендуємо придивитися до iPhone XR 2018 року.

Попит на нього і не думає падати, навіть напередодні виходу у вересні чергової новинки від Apple. Прогнозуємо, що через свої позитивні особливості ця модель затримається на ринку довше, ніж всі попередні флагманські моделі. XR поставляється у веселці кольорів і все ще швидкий у порівнянні з багатьма телефонами Android; він навіть підтримує бездротову зарядку.

apple

Є деякі невеликі компроміси, коли ви порівнюєте його з iPhone високого класу – наприклад, РК-екран з низьким дозволом замість OLED з високою роздільною здатністю (він не виглядає таким різким, а чорний колір не такий глибокий). Також камера не матиме деяких функцій масштабування або нічного режиму, який робить більш темні знімки яскравіше. Але в основному це всі відмінності та мінуси в порівнянні з iPhone 11. Сьогодні ця компанія-виробник не змінює кардинально комплектуючі своїх смартфонів з року в рік, тому, якщо вам не потрібні ці розширені функції, не платите за них.

Ніхто не хоче бути «тією людиною», яка купила дорогий iPhone прямо перед виходом нового. Ось чому вам не потрібно чекати кілька місяців, щоб захопити у своє користування чергового наступника. Якщо витоки інформації від Apple вірні, iPhone SE 2 матиме стилі старих телефонів, у комплекті з кнопкою «Додому» для Touch ID і товстою рамкою над і під крихітним екраном. Кажуть також, що він буде підтримувати мережі 5G, але ніщо не говорить про те, що цей пристрій буде радикальним відходом від того, що ми маємо зараз.

Тому не дозволяйте хвилі хайпа і популярності зловити вас на свій гачок. Краще прислухайтеся до голосу розуму і зупиніть свій вибір на більш доступному, але ні в чому не поступному Apple iPhone XR.

Comments