Житомир у відомому українському серіалі

 

Восени 2019-го на одному з найвідоміших і популярних українських каналів вийшов комедійний серіал під кумедною назвою «Подорожники». Яким же був подив багатьох житомирян та мешканців нашої області, коли вони побачили доволі знайомі місця з обласного центру, пише zhytomyr-trend.in.ua.

Михайлівська і майдан Корольова в «Подорожнику»

Мальовничі, ошатні куточки Житомира можна було зустріти в багатьох сценах вищезгаданого кіно. «Серце» Житомира — єдина в місті пішохідна вулиця Михайлівська, з її затишними кав’ярнями, яку деякі містяни прозвали «місцем щасливих людей», майдан імені Сергія Павловича Корольова — на цих локаціях герої відпочивали, прогулювалися, вирішували певні справи та питання, а донька Аня Руда — представниця родини, яка є однією з головних та найчастіше фігурує в «Подорожниках», на спір навіть у ролі вуличної музики себе спробувала, співаючи та граючи на укулеле (ред. маленька гітарка, на якій, наприклад, легендарна та знаменита Мерлін Монро зіграла в одному з культових фільмів «У джазі тільки дівчата») на майдані Корольова. Як же приємно, що вкотре красиві куточки як обласного центру, так і Житомирщини фігурують у вітчизняному кінематографі.

1

Та це й взагалі не дивина, оскільки і сам Житомир, вся наша область в останні роки стає вкрай популярною серед багатьох режисерів, які залюбки знімають тут прекрасні кадри для своїх кінострічок. Мальовнича, прекрасна, багата на неймовірні місця з чаруючими пейзажами — наша область цілком може стати справжньою «меккою для кіношників». І це зовсім не перебільшення. В останні роки Житомирщина все частіше й більше стає регіоном з прекрасними локаціями, де знімають численні фільми та серіали. Це не може не тішити. Як мінімум, такий аспект може позитивно вплинути на те, що наша область ставатиме все більше туристично привабливою. Принаймні, в це дуже хочеться вірити!

Про що «Подорожники»

Шістнадцять серій розкажуть глядачу про запекле протистояння двох родин, ба навіть більше — двох культур та різних менталітетів, в певній мірі. Родини Рудих та Форці — ніби дві потужні стихії. А головні господині цих родин — Ірина та Сусанна — ще й колись навчалися в школі разом. Та й почуття до одного чоловіка — дещо спільне у жінок. Втім минули роки, а життєва історія розвивається вже в наші часи, у сучасні роки. В обох є свої дружні, люблячі родини. Вони не бачилися вже багато років і, здавалося б, настав час покласти кінець всім чварам, колишнім образам тощо. Але ж ні…  

Між обома родинами виникає справжня війна — конкуренція через бізнес, оскільки в обох є свої мотельно-ресторані комплекси і ніде інде, а саме на Житомирщині, за сценарієм. Отож, цілком логічно, що й обласний центр неодноразово показаний в цьому серіалі. Суперниці всіма можливими й неможливими методами намагаються заманити до себе відвідувачів; на що вони тільки не йдуть, аби отримати лідерство та бути кращою одна за одну. Іноді це доходить вже навіть до абсурду, а деколи й взагалі може мати негативні та небезпечні наслідки як для здоров’я, так і для життя…

2

Тут вирують неабиякі українсько-італійські пристрасті з житомирським присмаком та колоритом, ми б сказали. Для багатьох атмосфера такого кіно буде рідною, близькою, затишною, домашньою. Звісно ж, комусь серіал припаде до душі, комусь буде цікавіше щось інше, але так чи інакше, багато кого не залишать байдужими перипетії, пригоди з обома сім’ями. Разом з героями будемо сумувати, веселитися та сміятися, засуджувати дії деяких персонажів, а комусь і співпереживати та співчувати. В більшості глядачів цілий спектр емоцій може викликати подібне кіно. Але, з іншого боку, про смаки не сперечаються. Краще самому все переглянути, сформувати та скласти власну думку, аніж покладатися лише на чиїсь відгуки та коментарі. 

Ми ж просто хочемо закликати уважно придивлятися до різних сцен в серіалі, якщо надумаєте його дивитися і ще не бачили, бо ж у ньому неодноразово з’являлися житомирські місця. Головні ж ролі в серіалі, зауважимо, виконує ціла плеяда відомих українських акторів. Якщо ж ви вже переглядали «Подорожники» і уважно слідкували, тоді ви точно їх не пропустили… Віримо, що все частіше і сам Житомир, і різні куточки області будуть з’являтися в кіно, адже тут, безперечно, є що знімати і є що показувати!  

Comments