Музичний гурт із Житомира, котрий стрімкими темпами підкорює український шоу-бізнес

 

Вони — талановиті, не бояться експериментувати, харизматичні музиканти з Житомира, які свого часу об’єдналися в один гурт, назва якого — ZERNO і котрому близький такий музичний жанр, як рок, пише zhytomyr-trend.in.ua.

Альбоми, концерти, виступи, участі в кастингах на талант-шоу та у вокальних проєктах — ці хлопці з Житомира стрімко вриваються в український шоу-бізнес, тішать своєю особливою, самобутньою творчістю, звучанням, за яким точно можна ідентифікувати, що конкретно зараз грає саме цей колектив. Особливо продуктивним для гурту стали останні роки. Яким же стає подив багатьох слухачів, коли з відомих та улюблених радіостанцій вони чують доволі знайомі мелодії, ноти, голос вокаліста, котрого так легко впізнати серед фронтменів інших музичних колективів. А це, між іншим, лунає саме наш житомирський гурт, творчість якого зародилася саме в нашому регіоні.

Виникнення гурту

Засновано колектив було п’ять років тому в Житомирі, на чолі з солістом, якого звати Максим Козловець. Він і став засновником гурту, до якого поступово приєдналося декілька музикантів. Дмитро Гончарук грає на віолончелі; юнак гармонійно доповнив колектив звучанням свого чудового інструменту; басистом в музичній  команді є Віктор Невмержицький. «Володарем», так би мовити, перкусійних інструментів тоді був Сергій Скворцов. За роки свого існування, гурт ZERNO не раз змінював ударників. Тепер же, ударником музичної команди є Кирило Болдирєв.

 Тоді ж, у колі однодумців почали створюватися вражаючі, мелодичні композиції, наповнені неймовірними, самобутніми, глибокими та проникливими текстами. Музика ця поступово почала проникати в серця слухачів та полюбилася багатьом меломанам.

2

Отож, нинішній склад гурту: вокал, гітара та клавішні —  Максим Козловець, бас — Віктор Невмержицький,  електрогітара — Павло Зирянов, віолончель — Дмитро Гончарук, ударні — Кирило Болдирєв. Тексти пісень належать авторству пера Максима Козловця та Катерини Волошиної.

Альбоми та участь в «Х-факторі»

За час свого існування гурт встиг випустити вже не один альбом, мав численні виступи, зокрема й у супроводі симфонічного оркестру. Багатьом такі сміливі та вдалі музичні експерименти припали до душі. Серед альбомів гурту: «Ти Це Я», «ЕГОЇСТ», «Острів» та «#4th». Виступ же з оркестром відбувся в межах проєкту «ZERNO ORCHESTRA».

Яскравою та вагомою сторінкою в біографії колективу є участь на кастингу в дев’ятому сезоні відомого талант-шоу під назвою «Х-фактор». Так, до прямих ефірів хлопці не потрапили, втім старт та знайомство з глядачем та членами журі були вдалими. Судді не лишилися осторонь самобутності, цікавих текстів та незвичного звучання команди з Житомира, і у 2018-му, коли колектив спробував свої сили у вищезгаданому шоу, пропустили ZERNO до тренувального табору.

3

Було в поважного журі й побажання музикантам — не зупинятися на досягнутому, продовжувати працювати над власною творчістю та розвиватися й надалі. І хоча далі тренувального табору колектив не пройшов, все ж важливим для них був той досвід участі в популярному проєкті, настанови людей, котрі вже багато років у шоу-бізнесі, та дійсно можуть, як професіонали, дати цінні поради.  

Випущені альбоми, видовищні виступи і весь творчий шлях гурту — яскраве свідчення того, наскільки ж прекрасним є такий вид мистецтва, як музика. Ми ж вкотре тішимося численними талантами Поліського краю, Житомирської області, які зростила саме наша земля. Житомирщині насправді є ким та чим пишатися.

Comments

.,.,.,.