Життя людей постійно пов’язано з музикою і вона відіграє свою особливу роль у розвитку людства. Музика може надихати та піднімати настрій. Люди кажуть, що пісня може робити те, що не можуть зробити звичайні слова. А як донести свою пісню до людей та чи легко бути артистом знає співак Артем Кондратюк. Далі розкаже “Житомир Тренд”.
Життя співака
Житомирський співак Артем Кондратюк розповідає, що все його життя пов’язане з музикою, творчістю та сценою. Він не може уявити себе без музики і зараз не може сказати, чим би він займався без співу. В дитинстві співак був творчою дитиною. У третьому класі він вперше виступив на шкільній сцені. Тоді ж хлопець зрозумів, що буде артистом.
Кондратюк говорить, що у сучасному суспільстві професію артиста сприймається як розвагу. Але це не так. Справжній співак повинен нести людям енергію, від якої вони починають змінюватись або замислитись над певними питаннями. Талант має слугувати людям. Через цей талант Бог передає енергію всім людям. Тому це більше ніж розвага, це серйозна професія. Батьки були не дуже задоволені вибором Артема, вважаючи спів не дуже чоловічою справою. Співак довго ображався на свою маму за те, що вона не підтримувала його вибір. Зараз вона нейтрально ставиться до його справи. Він розповідає, що найбільшу підтримку в його творчості надала його викладачка з музичної школи Лариса Петрівна, яка є його продюсером вже 15 років, її сім’я та вона сама допомагають йому по сьогоднішній час.
Першу свою пісню Артем написав у 15 років, вона була зроблена професійно та записана в студії. Вона була про кохання. Зараз співак працює над третім альбомом. Наприклад, композиція “Я небом твоїм стану” в Youtube зібрала більше двох мільйонів прослуховувань.
Робота
Кондратюк за професією викладач та артист. Він викладає вокал у музичній школі, в якій раніше навчався. Довго не міг звикнути, коли діти звертались до нього “Артем Валерійович”, бо йому тоді було 17 років. Каже, що працювати з дітьми цікаво, але складно. Порівнює один день роботи у музичній школі з 10 сольними концертами. Але багато його учнів стали лауреатами різноманітних конкурсів.
“Якби у мене були безмежні можливості, то я б наповнив любов’ю увесь світ. Цим я і намагаюсь займаюсь через творчість”, – говорить Артем.
Кондратюк зазначає, що в його житті було багато різних телевізійних проектів і це все досвід. Одного разу він заспівав пісню “Соколята” на відкритті виступа команди “30+”. Після цього його почали запрошувати на виступи у “Лізі сміху” на постійній основі. Але тут був новий досвід, бо в гумористичній сфері є свої вимоги, тут потрібно все робити харизматично і з гумористичною складовою.
Співак розповідає про те, що в 2015 році його запросили взяти участь у зйомках кліпу на пісню “Мій дім – Житомир”. Головною ідеєю відеоролика було те, що відомі житомиряни співають про свій дім, про своє рідне місто, про його родзинки, а його слабкі місця описують з гумором. Ця пісня стала надзвичайно популярною серед мешканців Житомира.
“Успіх – це дуже неоднозначна штука. Головне її не порівнювати із щастям. Раніше я помилявся і думав, що успіх і щастя – це одне ціле. А як виявилось, це взагалі різні речі. Успіх більше стосується кар’єрних та робочих питань, а щастя любить тишу та живе в особистому просторі… Якщо мене порівнювати, наприклад, з Біллом Гейтсом, то мій успіх – просто ніщо. Тому я вже давно перестав порівнювати себе з іншими успішними людьми – у кожного своя доля, успіх та можливості. Я намагаюсь порівнювати себе вчорашнього з собою сьогоднішнім. І можу з упевненістю сказати, що я успішна людина”, – говорить Артем.
Співак зазначає, що коли він повертається в Житомир з інших міст або країн, у нього завжди відчуття, що він готовий обіймати кожне дерево та тротуар. Місто його заспокоює та надихає, тут він почав робити перші кроки на професійній сцені, тут живе дуже багато талановитих та хороших людей, саме тому він безмежно закоханий у Житомир.