До Житомира завітає Ірина Федишин. Різдвяне шоу «Україна колядує 2022»

Тур по всій Україні зірки триває, настала черга і Житомира прийняти в Драматичному Театрі ім. І. Кочерги всім відому Ірину Федишин. Детальніше про подію розповість Житомир Тренд.

Різдвяна історія від Ірини Федишин

Це головне різдвяне шоу країни, стати частиною якого може кожний житомирянин. Квитки на концерт зірки стартують від 350 гривень, найдорожчий квиток обійдеться в 750 гривень. Більша частина квитків вже продана, але ще є шанс потрапити на концерт.

12 років поспіль українська співачка радує глядачів, даруючи їм різдвяну казку. Шоу пропрацьовано до деталей, в процесі задіяна велика кількість людей. Його виділяє серед інших такі складові, як цікаві декорації та яскраві, дійсно незвичайні шоу-номери, прем’єри від Ірини Федишин та улюблені, очікувані всіма глядачами хіти. Куди ж без них?

Житомиряни завжди досить тепло зустрічають зірку, переконані, що цей раз не стане винятком. Найголовніше, що виділяє шоу зірки — це особлива різдвяна атмосфера, відчуття свята, котре гармонічно переплітається з українськими традиціями Різдва.

1

«Україна колядує»

Тур «Україна колядує» розпочато 2 січня, зірка уже встигла відкрити святкову програму в Палаці культури Трускавця. Далі Ірина Федишин виступила в Коломиї, Івано-Франківську, Луцькому, Рівному, Львові, Чернівцях, в Тернополі. І ось настала черга житомирської публіки зустрічати Ірину Федишин. Після Житомира, зірка відвідає ще 9 міст в рамках різдвяного шоу. На більшість концертів квитки уже повністю розпродані. Всього в рамках туру зірка виступить в 18 містах України.

Можна з впевненістю сказати, що це не просто шоу, а частина свята. Ви отримаєте чимало яскравих емоцій. Різдвяна казка від Ірини Федишин розпочнеться 17.01.2022 року, в понеділок, о 19:30. Захід проходитиме в Драматичному Театрі ім. І. Кочерги.

1

Comments

.,.,.,.