Концерт Atomic Simao

Українська група приїжджає в Житомир. Їх інструментально психоделічний джаз проникає глибоко в душу. Таких виконавців досить рідко можна зустріти на українській сцені. Детальніше про подію розповість Житомир Тренд.

1 листопада по адресі Скорульського, 5А виконавці виступлять зі своїм концертом. Відомо, що групі уже 6 років. Творчий шлях Atomic Simao пройшов досить продуктивно, адже гурт випустив 4 альбоми. Їх пісні знають в Америці, полюбляють і слухають на рівні з відомими американськими виконавцями. Українська публіка не так добре знайома з творчістю гурту, тому вечір п’ятниці можна провести дійсно особливо.

Гурт відкривав масштабні концерти у Великобританії, йому три рази доручали цю важливу місію. В 2017 році гурт представляв Україну на Угорському фестивалі «Sziget». Приємно також, що гурт удостоївся присудження звання «Краща андеграунд група року».

В останньому випущеному альбомі (прем’єра відбулася в жовтні 2019 року) є композиції драйвових реміксів, деякі з яких обов’язково наповнять програму концерту в Житомирі.

Їх стиль важкий інструментально, він наповнений електронним звучанням музики разом з розслаблюючим, чимось космічним джазом. Ритми циркулюють просто повсюди, а веселі інтонації, котрі якраз характерні для джазового виконання, додають свого шарму. Над всім цим інструментально-джазовим багатством кружляє експресія саксофонів.

Важко описати творчість гурту, їх треки потрібно слухати в живу. Охарактеризувати гурт Atomic Simao можна різними словами: тріп, сюрреалізм, інтенсивний та важкий характер, еклектичний досвід. Можна доповнювати цей список і далі, одне можна сказати точно, музика цього гурту не залишить байдужим нікого, під враженнями залишаться всі.

Квитки коштують 250 грн, о 19:00 в Місцевому Навколокультурному просторі відбудеться концерт гурту Atomic Simao. Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном (098) 106 23 99.

Інструментально психоделічний джаз цього гурту варто слухати з закритими очима, ця музика перенесе вас в інший простір. Для любителів змін, всього нового та цікавого така музика стане приємним способом проведення п’ятниці.

Comments

.,.,.,.