Кармен-сюїта «Шехерезада»

В понеділок, 18 листопада о 19:00 в Житомирському театрі імені І. Кочерги відбудеться найгучніша подія у світі балету. Житомиряни з нетерпінням очікують на цю подію, адже більшість квитків уже розпродані. Детальніше про прем’єру розповість Житомир Тренд.

В легендарному балеті будуть танцювати Катерина Кухар, Олександр Стоянов та Артур Гаспар. Це дійсно ексклюзивна підбірка талановитих балет-майстрів. Справжньою інтригою культурного вечору стане виступ Артура Гаспара, котрий є екс-солістом групи «Казаки». Відомо, що Артур за спеціальністю артист балету, він закінчив балетну академію А. Я. Ваганової. За час роботи в відомій групі «Казаки» він встиг співпрацювати з Мадонною, Ніколою Формічетті, та іншими всесвітньо відомими артистами. В кармен-сюїті «Шехеризада» він станцює Ескаміліо.

Олександр Стоянов та Катерина Кухар виконують відповідно партії Хозе та Кармен. Це одні з найвідоміших світових зірок балету, котрі отримують постійні пропозиції від кращих балетних сцен світу. Нагадаємо, що в житті прима-балерина та Олександр є подружньою парою. Незважаючи на те, що пара разом з 2006 року і в них зростає син, вони тільки в цьому році узаконили стосунки.

Кармен-Сюїта – це пристрасна історія любовного трикутника: циганка, на долю якої випали нещастя – Кармен, закоханий солдат Хозе та молодий Тореро. Сюжет кружляє навкруги цього трикутника, який нажаль має закінчитися трагедією.

Новела Проспера Меріме в опері розкривається в чотирьох актах. В балеті геніальна та трагічна новела ущільнена в один напружений акт.

Сама Катерина Кухар схвально відгукується про цей спектакль, адже в ньому є характерний темперамент, грає музика Жоржа Бизе. В спектаклі глядачі спостерігають за гострою сучасною пластикою.

Глядачі не зможуть відірвати погляд від напруженого та захоплюючого спектаклю. Трійця талановитих виконавців завоюють серця кожного.

Шехерезада

Comments

.,.,.,.