У Житомирі покажуть виставу “Бравий солдат Швейк” з Бенюком і Хостікоєвим

У Житомирському драматичному театрі 1 грудня відбудеться показ вистави “Бравий солдат Швейк”. Далі розкаже “Житомир тренд”

Це вистава за всесвітньо відомим романом Ярослава Гашека “Пригоди бравого солдата Швейка” і стала вона можливою завдяки двом неординарним акторам, народним артистам України Богдану Бенюку та Анатолію Хостікоєву. Їх вже багаторічний творчий дует став рушійною силою для того, щоб створити виставу, яка розповідає про такі якості як справжня чоловіча дружба, доброта та людяність, що непідвладна ні випробуванням, ні часу. 

Фантазія режисерів вистави, а режисером постановником став М. Гринишин, оживляє пам’ятник Швейку і ми опиняємось разом з персонажами в Австро-Угорщині часів Першої світової війни та стаємо учасниками подій історії, яку розповів нам великий чеський класик. Швейк зустрічає на своєму життєвому шляху різних людей, а потім він знайшов справжнього друга – поручика Лукаша. 

У виставі переплетаються всі можливі жанри театрального мистецтва, але головною її ознакою є імпровізація, яку довели до абсолюту, коли вже не відчувається межі між акторами та глядачами. Глядачі стають повноправними учасниками подій та неймовірних пригод, а в цілому це все і є життя. Це все не можна переказати, кожного разу все це набуває інших звуків. Історія про Швейка залишається однією з найпопулярніших вистав у світі. З цими героями вже давно знайомі польські, білоруські, румунські глядачі тощо. У 1999 році вистава побувала на Міжнародному фестивалі “МІТТЕЛФЕСТ”, який проводився в Італії. На цьому фестивалі вистава стала не просто кращою, а став дійсно знаковою подією мистецького зібрання.

Вистава відбудеться 1 грудня 2019 року о 19-00. Її відвідати запрошують житомирян та гостей міста.

Comments

.,.,.,.