Спектакль-комедія «Бравий солдат Швейк»

В Драматичному Театрі імені І. Кочерги 1 грудня 2019 року о 19.00 пройде спектакль-комедія. До Житомира завітають з показом кращої комедії цього року Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Савка. Детальніше про театральну виставу розповість Житомир Тренд.

В комедії глядач відчує іронічний погляд на епоху як геніальних відкриттів, так і великих війн. Спектакль-комедія в двох діях представлена по мотивам роману Я. Гашека «Походження бравого солдата Швейка». Чеський народ зробив головного героя – Швейка народним, полюбив його всією душею. Персонаж з роману неначе ожив, підкупив своєю простодушністю.

Актори максимально вжилися в ролі, передадуть глядачу правильний посил. Головний герой – Йозеф Швейк, котрий є базікою, він вихований, іноді він страждає від приступів ревматизму, в його голову часто закрадаються підприємницькі ідеї.

Героя звільняють з військової служби, називаючи «ідіотом». Відомо, що до початку війни, головний герой займався торгівлею крадених собак, після цього вирішив піти (поїхати) на фронт. Йозеф Швейк пройшов довгий шлях, встиг побувати в поліції, в божевільні, був дезертиром та симулянтом.

Незважаючи на те, що героєм його явно назвати неможна, головний герой роману Я. Гашека популярний, сам твір переведений на більшість мов світу, поставлені численні вистави. В поведінці, манерах, філософії життя головного героя і є той секрет успіху.

В історії, написаній ще в кінці минулого віку, є інтрига, твір дивує і мотивує на нові театральні постанови.

Спектакль вийшов дійсно цікавим, смішним і в той же час навчальним. Глядачу буде цікаво спостерігати за позицією Швейка, його пригодами.

Житомиряни ще мають змогу придбати квитки, їх вартість коливається від 150 до 390 гривень в залежності від обраного місця. Приємно проведене дозвілля та позитивні емоції гарантовані.

Comments

.,.,.,.