У Житомирі покажуть фільм «Втрачене Різдво»

Сьогодні, 18 грудня, у житомирському кіноклубі «Місцевий», покажуть фільм «Втрачене Різдво».

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Стрічка у жанрі драми була знята у 2011 році у Британії.
Оригінальна назва: Lost Christmas.
Режисер: Джон Хей.
У ролях: Едді Іззард, Ларрі Міллс, Джейсон Флемінг, Конні Хайд, Бретт Фенсі, Сорча Кьюсак, Adlyn Ross, Крістін Боттомлі, Стівен Макінтош, Хлоя Ньюсом …

Короткий опис:
Події у стрічці відбуваються в англійському місті Манчестер перед Різдвом. У місті з’являється незнайома нікому людина, яка не знає як його звуть, нічого не пам’ятає і не може нічого пояснити. Через деякий час у цього незнайомця виявляються наднормальні здібності. Він може,доторкнувшись до людини,  визначити, що вона втратила і як їй можна допомогти. Але звідки цей незнайомець? Хто він? Ніхто не знає. Чому він потрапив саме до Манчестера і перед Різдвом, а це рівно через рік після загибелі батьків маленького Гуса?

Показ цікавого та захоплюючого фільму «Втрачене Різдво» відбудеться у Міському Навколокультурному Простірі, що знаходиться за адресою пров. Скорульського, 5 (4 поверх).

Початок о 19:00.

 Вартість перегляду: благодійний внесок від 20 грн.

«Дійсно хороший фільм, запрошуємо всіх до нас на перегляд. Кіноклуб працює щовівторка на постійній основі», – зазначив Грицанюк.

Нагадаємо, що нещодавно у «Місцевому» був показ короткометражного кіно «Feel(m) Shorts», де житомиряни змогли передивитися цікаві, неповторні та добрі історії. Фільми, які входили до цієї збірки, брали участь та були призерами українського нового кінофестивалю ZIFF 2018, а також багатьох інших міжнародних фестивалів. 

А 4 грудня   тут презентували найкращі роботи вже анімаційного кіно за версією престижної кінонагороди OSCAR SHORTS ANIMATION.  
Це були зворушливі та вражаючі історії, що стали до душі житомирянам.

Comments

.,.,.,.