У Житомирі покажуть фільм «Втрачене Різдво»

Сьогодні, 18 грудня, у житомирському кіноклубі «Місцевий», покажуть фільм «Втрачене Різдво».

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Стрічка у жанрі драми була знята у 2011 році у Британії.
Оригінальна назва:
Lost Christmas.
Режисер: Джон Хей.
У ролях: Едді Іззард, Ларрі Міллс, Джейсон Флемінг, Конні Хайд, Бретт Фенсі, Сорча Кьюсак,
Adlyn Ross, Крістін Боттомлі, Стівен Макінтош, Хлоя Ньюсом ...

Короткий опис:
Події у стрічці відбуваються в англійському місті Манчестер перед Різдвом. 
У місті з'являється незнайома нікому людина, яка не знає як його звуть, нічого не памятає і не може нічого пояснити. Через деякий час у цього незнайомця виявляються наднормальні здібності. Він може,доторкнувшись до людини,  визначити, що вона втратила і як їй можна допомогти. Але звідки цей незнайомець? Хто він? Ніхто не знає. Чому він потрапив саме до Манчестера і перед Різдвом, а це рівно через рік після загибелі батьків маленького Гуса?

Показ цікавого та захоплюючого фільму «Втрачене Різдво» відбудеться у Міському Навколокультурному Простірі, що знаходиться за адресою пров. Скорульського, 5 (4 поверх).

Початок о 19:00.

 Вартість перегляду: благодійний внесок від 20 грн.

«Дійсно хороший фільм, запрошуємо всіх до нас на перегляд. Кіноклуб працює щовівторка на постійній основі», - зазначив Грицанюк.

Нагадаємо, що нещодавно у «Місцевому» був показ короткометражного кіно «Feel(m) Shorts», де житомиряни змогли передивитися цікаві, неповторні та добрі історії. Фільмиякі входили до цієї збірки, брали участь та були призерами українського нового кінофестивалю ZIFF 2018, а також багатьох інших міжнародних фестивалів. 

А 4 грудня   тут презентували найкращі роботи вже анімаційного кіно за версією престижної кінонагороди OSCAR SHORTS ANIMATION.  
Це були зворушливі та вражаючі історії, що стали до душі житомирянам.

Коментарі