У Житомирі покажуть короткометражні фільми жахів

Сьогодні у Житомирі пройде фестиваль короткометражного кіно «Best Horror Shorts».

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Хто хоче почути страшну історію або цілих сім? «Best Horror Shorts» – це добірка жахливих оповідей, які мають  непередбачувані сюжети та відтворюють неповторну  атмосферу. У цих фільмах ви зможете побачити канібалів, божевільних дантистів, монстрів, що будуть полювати на  людей і монстрів, які сидять у середині людей. Також всі, хто полюбляє цей жанр, побачать у цих фільмах все те, що повинно бути у якісному хорорі.

Організатори закликають взяти велике відро попкорну (якщо буде моторошно, то можна за нього сховатися) і зручно влаштуватися у кріслах. Буде лячно.
До уваги будуть представлені фільми з Нідерландів та США, а також італійського, бразильського, іспанського та французьського виробництва. Вікова категорія: 16+
Всі фільми озвучені українською мовою. Початок о 19-00. Показ відбудеться у приміщенні Місцевого навколо культурного центру, за адресою пров. Скорульського 5.

Опис фільмів:

  • Корінь проблеми. США, 2012. Америка 50-ті роки минулого століття. Одна домогосподарка починає підозрювати, що дантист, що живе поруч, приховує щось жахливе.
  • Зупинка. Франція. Подорожуючи, Сара і Брема зупиняються на заправці у лісах Валлонії, де відбуваються жахливі події.
  • Позаду. Іспанія, 2016. Аріана – розлучена жінка, яка постіно думає, що батько забере у неї її дитя. Святкуючи день народження, Аріана зустрічає невідому стару жінку, яка їй каже, що вона зіткнеться з чимось жахливим. Коли вона повертається додому з дитиною, їй доводиться реально побачити щось невідоме та потойбічне.
  • Трипофобія. Бразилія, 2018. Пісок у годиннику починає відлік і старий щось пише на папері. Хлопець, якого закували у ланцюги, страждає у темряві серед туману. Але він дізнається, що він не один.
  • Солоденький. Іспанія, 2017. Для Густава це звичайна ніч: тиха і сумна. Але веселощі прийшли, постукавши у двері і головне, що вони нікуди не підуть.
  • День народження. Італія, 2017. Вночі медсестра ходить по темним коридарам. Вона наживається на тому, що продає рецептурні препарати наркоманам та краде речі у найслабших пацієнтів. Вона ненавидить старих людей. У палаті № 12, де жили три сестри, вона дізнається, що одній з них сьогодні виповнилось сто років. Далі життя всіх змінюється.
  • Нетфлік & Кекс. Нідерланди, 2017. Місяцями хлопець фліртував та переписувався з дівчиною. І от її батьки від’їзжають і вона запрошує його до себе у гості.  Але хлопець згодом розуміє, що питання стоїть у житті та смерті.

Comments

.,.,.,.