У Житомирі представили відеоролики переможців конкурсу “Житомире! Я люблю тебе”

6 жовтня у Житомирському музично-драматичному театрі були представлені два кращі відеоролики “Обличчя твого міста” Валерії Гончаренко та Наталії Клиновської та “Мій Житомир Main Stage!” Володимира  Вербельчука. 

Далі розкаже “Житомир тренд”

Саме ці відеороботи здобули перемогу у конкурсі “Житомире!  Я люблю тебе”, який проводить управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради для того, щоб сформувати позитивний імідж нашого міста. 

Один з авторів Володимир Вербельчук розповідає, що люди – всі актори в житті і на кожній житомирській локації ми проживаємо життя, ми зустрічаємось, відпочиваємо у парку, тому сам Житомир і є нашою сценою, а вистава має назву “Життя”. Всі сім епізодів авторських вистав житомирського театру до цієї відеороботи знімали на вулицях міста. У ньому через призму театральних образів представили житомирську ідентичність культури.

А у відеороботі “Обличчя твого міста” творці розкрили питання як сприймається Житомир, у чому полягає його привабливість та багатогранність, які у нього є можливості у туристичному напрямку. Відео зроблене за допомогою цікавого для відеоробіт художнього засобу хуманізації. За словами авторів, їх робота з проектом тривала місяць, відеоролик вийшов цікавим та сподобався глядачам. 

На думку заступниці мера Житомира Марії Місюрової, саме такі відео повинна бачити молодь в закладах освіти, тому що головною їх метою є популяризація любові мешканців Житомира до свого міста. А начальниця управління, яке започаткувало цей конкурс, Ірина Ковальчук зазначає, що цей конкурс діє 5 років. Він є інструментом для молодих людей показати своє бачення рідного міста, а також отримати фінансування для того, щоб втілити власний сценарій. 

Comments