Страшна екскурсія з привидами пройде на Хеловін у замку Радомисль на Житомирщині

У Житомирській області розташований замок-музей Радомисль. Саме там на Хеловін хочуть провести “страшну” екскурсію. Таку інформацію повідомив директор музею Юрій Рудницький.

Далі розкаже “Житомир Тренд”

У замку Радомисль знаходиться відомий в країні Музей української ікони та старожитностей “Душа України”. Він є єдиним музеєм домашньої ікони в Європі. Працівники музею планують провести тематичну екскурсію для того, щоб зробити музейні заходи цікавішими. За словами директора музею, серед церковного середовища часто говорять про те, чи варто відзначати свято Хеловін, бо цей день ніби пов’язаний з нечистими силами. У західному світі це свято відзначають весело. Рудницький каже, що вони вирішили зробити це свято, у першу чергу, пізнавальним. В історії християнської віри теж були страшні речі, а навколо тих подій накопичуються міфи та домисли як у звичаях народу, так і традиціях церкви. 

“Тому ми вирішили, не міняючи експозицію, розповісти про деякі речі, які зазвичай залишаються поза увагою екскурсантів”, – каже Рудницький.

Відвідувачі зможуть ознайомитись з кривавими та детективними історіями, зокрема і ті, що пов’язані з іконами, які є в музеї. Директор розповідає, що знаходження оригіналів певних відомих ікон невідомо й досі, а навколо цих історій є багато різних міфів та легенд. 

Крім того, в музеї пообіцяли повідомити не дуже відомі факти з історії хрестових походів, розказати про єдину жінку, яку зображують на розп’ятті, через що Іоанн Хреститель докоряв царю Іудеї Іроду та чому про Марію Магдалену говорили, що вона блудниця. Ні і звісно, найцікавіше, за віруваннями християн західного обряду де і коли відбудеться Страшний суд. Працівники музею додають, що без привидів не обійдеться. 

Розпочнуться тематичні екскурсії 31 жовтня о 12-00 та о 15-00 відповідно. Кожна екскурсія триватиме близько години. 

Comments

.,.,.,.