У житомирському «Гнатюк Арт Центрі» розпочався новий мистецький сезон

Після новорічних святкувань та канікул у житомирському арт-просторі «Гнатюк Арт Центрі» розпочинаються нові мистецькі сезони. Серед митців-учасників нових сезонів представники Житомира, Харкова, Хуста, а також гості з Ірану. Далі розкаже «Житомир Тренд» з посиланням на Житомир.info

Експозиції виставок можуть вразити своїм розмаїттям та техніками виконання.

Як розповів художник з Ірану Мустафа Занд, він з дитинства займався мистецтвом. Викладає біля 25 років, його студенти проживають у Америці та Канаді. Іранці та українці дуже схожі, щирі та добрі, він відчуває себе як вдома. Йому дуже подобається Україна.

«Мова мистецтва немає меж, я пишу в реалістичному стилі, сюрреалізмі, імпресіонізмі. В Ірані дуже гарна природа, тому я зображаю її на своїх полотнах, вкладаючи в це душу», – каже Занд.

Також у своїх світлинах дуже майстерно передає природну красу фотохудожник Анна Голтвянська. Але сама себе не називає професіональним фотографом, каже, що це просто хобі. Вона просто дуже сильно любить природу.

«Я не фотограф, а звичайна домогосподарка з «мильничкою». Це хобі для душі», – зазначила Голтвянська.

На її світлинах можна побачити кадри, на яких спілкуються птахи, як вони себе ведуть у годівничках. За словами Анни, щоб зловити кадр, вона дуже ретельно готується.

На світлинах фотохудожника бачимо унікальні кадри спілкування птахів, їхню поведінку в годівничках, навіть емоції. Щоб, так би мовити, вибудувати та «упіймати» кадр, зізнається пані Анна, готується ретельно. Окрім фотокамери, бере з собою прикорм – насіння та горішки.

«З відерцем і лопаткою це розсипаю по годівничкам. Окрім того, вичікування, привчання птахів, щоб вони до мене летіли, не боялися», – говорить фотохудожниця.

Також користуються популярністю вишиті технікою гладь роботи Василя Гороховського. Він розповідає, що цікавився вишиванням з дитинства, але серйозно займався ваговим спортом. Пізніше отримав перенавантаження і знову сів за вишивання та почав малювати аквареллю.

 «Тоді я взявся за акварельні фарби – малювати. А потім, думаю: а чому б його не вишити», – каже майстер.

З тих пір пан Василь вишиває. На його рахунку дуже багато виставок, одна з них у «Гнатюк Арт Центрі», де представлено 12 робіт Гороховського.

Comments

.,.,.,.