Житомирські університети можуть позмагатися на конкурсах стартапів

Продовжують приймати заявки на конкурси стартапів та інноваційних проектів від Міністерства освіти і науки України. Заявки будуть прийматися до 28 лютого.  Далі інформує «Житомир Тренд»

Результати конкурсів будуть визначати у травні, коли відбудеться Всеукраїнський фестиваль інновацій.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

За цим повідомленням Міністерство освіти і науки оголосили про початок прийому робіт на конкурси стартапів та інноваційних проектів. Конкурси будуть проводитись у рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій, який пройде 14-16 травня 2019 року та відбувається кожен рік.

Конкурс стартап проектів розглядає роботи, які представляють вищі навчальні заклади, наукові установи, а також профосвітні заклади. Проекти повинні бути за напрямком пошуку бізнес-моделі, що дозволяє у короткий час вийти на ринок та збільшити новостворені продукти чи послуги. Продукт повинен бути на стадії не менше прототипу.

Конкурс буде проходити за двома напрямами: Hardware стартапи та Software стартапи (IT – стартапи).
Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням https://goo.gl/MU1zDc. Опис проекту треба надіслати на електронну пошту: [email protected] (в темі листа зазначити: Конкурс стартапів _ Назва вашого стартапу).

Відбір учасників, які вийшли у фінал буде тривати до 22 березня 2019 року. Результат відбору опублікують на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України до 25 березня 2019 року.

Також до 30 квітня 2019 року для учасників фіналу буде проведено тренінг з підготовки презентацій проектів українською та англійською мовами у фіналі конкурсу. Взяти участь у конкурсі можна безкоштовно, але витрати на відрядження оплачують учасники самі.

У Конкурсі інноваційних проектів будуть брати участь роботи за напрямком створення й реалізації інноваційного продукту. Вони повинні бути презентовані закладами вищої чи професійної освіти, науковими установами.

У інноваційному проекті мають бути такі структурні елементи:

  • визначені цілі та задачі;
  • комплекси досліджень і розробок;
  • економічне, ресурсне та організаційне обґрунтування.

Проекти повинні бути готові не менше рівня прототипу.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням: https://goo.gl/Qr6Wg8

Визначати переможців буде журі, до складу якого ввійдуть представники інноваційних структур, венчурного бізнесу, а також міжнародних організацій та фондів.

Comments

.,.,.,.