У Житомирі відбулась “чуттєва” виставка креативної художниці Дар’ї Габрук

 

Житомирська художниця, декоратор та дизайнер  Дар’я Габрук представила виставку картин “з почуттям”. Незвичні полотна, в яких можна розгледіти будь-що, будь-яку емоцію – чужу або навіть свою власну. Більше на сайті zhytomyr-trend.in.ua.

Виставка відбулася у навколокультурному просторі міста 3 та 4 грудня під назвою “Відчуття 14 м2”. До уваги відвідувачів були представлені 14 експозицій картин та 2 інсталяції: “Зв’язок” і “Відчуття, що рвуться на волю”.

У Житомирі відкрилася персональна художня виставка Дар'ї Габрук "14м2 відчуття"

Абстрактний імпресіонізм – в такому жанрі працює художниця. Кожну її роботу можна описати словами. Бо це відображення емоцій творця. Дар’ я говорить, що кожна із зображених нею емоцій, пережиті нею самостійно. Під кожною картиною був опис того, що художниця хотіла сказати поціновувачу її праці. 

Виставку Д. Габрук готувала рік. До кожної картини підходила з особливим трепетом. Щоб людина, яка її побачить, прочитала в ній відкритість і щирість. Художниця намагалася донести, що потрібно бути відкритими в усьому, не соромитися своїх відчуттів. Адже саме відчуття ідентифікують в нас людські якості, нагадують, що ми люди, а не машини.

“Ейфорія” – це найперша та найулюбленіша картина художниці. В ній рокрито порив душі, саме таке відчуття, коли хочеться творити, коли тіло, немов піднімається над землею. 

У Житомирі відкрилася персональна художня виставка Дар'ї Габрук "14м2 відчуття"

Організатор виставки Ілля Грицанюк зазначив, що влаштування показу з особливим світлом та музикою, з перформансом, вирізнили цю креатину виставку від звичайних. 

Навколокультурний простір підтримує та допомагає молодим митцям, які створюють свої роботи цікаво, сучасно, незвичайно, які працюють не так, як всі. Дар’я Габрук із числа саме таких митців. 

Відвідувачі запевняли, що відчуття всередині після споглядання картин такі ж самі, як і в описах до них: чуттєві, захопливі, наче дарують крила. 

Comments

.,.,.,.