У Житомирі відкриють благодійну виставку картин військових «Війна та мир очима воїна»

15 березня у Житомирі в Домі української культури відкриється благодійна виставка картин «Війна та мир очима воїна». Далі розкаже «Житомир Тренд»

Експозиція виставки буде представлена роботами учасників війни на Сході України, які були створені під час заїздів комплексної реабілітації, що проводила БО «МБФ «Творча Криївка» за авторською методикою Віталіни Маслової «Творча реабілітація».

Під час так званих заїздів реабілітації українські воїни відновлюють свої сили, мають можливість переключитися, знайти відповіді на свої внутрішні питання, відкривають нові сторони своєї особистості та культури України.

В програму реабілітації, яка дуже цікава та насичена, входять походи, прогулянки (Карпати, Закарпаття, море), активний відпочинок та екстремальні види спорту, оздоровчі спа-програми, тілесна терапія, допомога психологів, зайняття мистецтвом, ознайомлення з культурною спадщиною тощо.

Дана програма запрацювала в 2014 році, вже було проведено 43 заїзди, у програмі реабілітації взяли участь біля 500 військовослужбовців, як кадрових, так і добровольців.
Благодійний фонд «Творча криївка» реалізує цей надважливий проект завдяки небайдужим українцям, які допомагають у проведенні заходів.

Під час виставки буде тривати благодійний аукціон, кожен присутній зможе придбати за умови тихого аукціону картину з експозиції «Мир очима воїна»

Гроші збираються для вже 44 заїзду творчої реабілітації для учасників війни. Для того, щоб надати можливість взяти участь у цьому заїзді групі з 12 військових, потрібно зібрати 70 тисяч гривень.

Організатори запрошують відвідати виставку учасників війни на Сході України, їх родичів, волонтерів, громадських активістів, представників міської влади, журналістів, усіх, кому цікаве мистецтво та небайдужа тема війни.

Презентація виставки почнеться о 18-30 15 березня в Домі української культури, що знаходиться за адресою м.Житомир, вул. В.Бердичівська 61/18

Виставка триватиме з 15 по 24 березня 2019 року.

Comments

.,.,.,.