У Житомирі відсвяткували Міжнародний день театру

Вчора, 27 березня, з нагоди Міжнародного дня театру в Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбулося урочисте театралізоване дійство.

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Для глядачів презентували святкове театралізоване дійство «Театр збирає друзів».

Привітати керівний та акторський склад театру завітав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. За його словами, він дуже радий, що він серед друзів, яких зібрав театр. Наш театр один з найкращих в Україні і щоразу дарує незабутні емоції для глядачів.

«Дякую колективу і керівництву Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги, за те, що ви віддаєте більшу частину свого життя для служіння глядачу і створюєте нові шедеври», – сказав Сухомлин.

У День театру Віце-прем`єр-міністр України Геннадій Зубко приїхав до Житомира, щоб привітати колектив театру та урочисто вручив актору Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги Карповичу Миколі Івановичу звання «Народний артист України», яке присвоїв актору Президент України Петро Порошенко своїм указом сьогодні 26 березня.

Як повідомив Геннадій Зубко, українська культура, українське мистецтво, українське слово – зброя, не менш важлива для захисту нашої державності, ніж оборона військовими української землі на Сході країни. Дуже важливо, що сьогодні серед пріоритетів держави – українська ідентичність, духовна свобода та культура.

«Вітаю колектив Житомирський академічний музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги з 75 ювілейним театральним сезоном та Міжнародним днем театру», – українська ідентичність, духовна свобода та культура»,- сказав Зубко.

Нагадаємо, що у Житомирі театр імені Булгакова 11 квітня покаже виставу «Собаче серце». Вистава для справжніх естетів театрального мистецтва і шанувальників творчості геніального режисера Валерія Золотухіна. Житомиряни зможуть подивитися виставу у приміщенні Телецентру о 19-00 11 квітня 2019 року.

Comments

.,.,.,.