У Житомирі пройде показ найкращих анімаційних фільмів

4 грудня у Житомирі покажуть найкращі роботи аніматорів за версією престижної кінонагороди OSCAR SHORTS ANIMATION.  Далі розкаже «Житомир-Тренд»

Цього року організатори приготували для глядачів особисті зворушливі та вражаючі історії, що стали до душі навіть суворим кіноакадемікам. 

Фільми сподобаються як дорослим, так і юним глядачам, тому що представлені будуть  ті  стрічки, які пронизані цінностями, що є загальними для кожного покоління: совість, чесність, вірність, доброта та  дружба.

Географія фільмів широка. Будуть презентовані роботи режисерів з США, Британії, Австралії, Франції тощо. Загальний хронометраж займає 73 хвилини. Вікова категорія: 16+
Всі анімаційні фільми, які пропонуються глядачам озвучені українською мовою.

Житомирян запрошують прийти і подивитись на життя та пригоди через призму таких шедеврів анімації: «Дорогий Баскетбол» (США), «Порожнє місце» (Франція), «Лу» (США), «Хуліганські казки» (Великобританія), «Вечірка в саду» (Франція), «Бюро знахідок» (Австралія), «Бур’яни» (США), «Апчих» (США).

Короткий зміст фільмів:

  • Бур’яни. США, 2017, тривалість – 3 хв.Фільм про кульбабу, яка росте у сухій землі, і оточена мертвою травою. Подивившись як вмирають її сусіди, кульбаба вирішує боротися за краще життя, яке чекає на неї на протилежному боці вулиці.
  • Бюро знахідок. Австралія, 2017, тривалість – 10 хв. Офісний клерк загруз у роботі, але одного разу він знаходить те, що внесло неочікувані корективи у його життя.
  • Вечірка в саду. Франція, 2018, тривалість – 7 хв. Вілла та її околиці стали притулком для голодних та нещасних жаб. Поки вони користуються розкішшю та стравами, стає відомим, де знаходиться місцезнаходження власника вілли.
  • Хуліганські казки. Великобританія, 2016, тривалість – 29 хв. Історія про двох дівчат – Червоний Капелюшок та Білосніжку, що пішли проти системи і знайшли власний шлях.
  • Лу. США, 2017, тривалість – 6 хв. Лу, наглядач за коробкою загублених речей у початковій школі, намагається навчити хулігана тому, що віддавати щось значно краще, ніж красти.
  • Порожнє місце. Франція, 2017, тривалість –  5 хв. Історія, що описує взаємини батька і сина через мистецтво складання валізи.
  • Дорогий Баскетбол. США, 2017, тривалість – 6 хв. Перед виходом на пенсію баскетболіст Кобі Брайант розказує про те, як він любить гру і робить це ще з дитинства.

Покази пройдуть за адресою м. Житомир, вул. Скорульського, 5.

Початок о 19-00.

Comments

.,.,.,.