Stand-up тандем — Петро Бампер і Сус в Житомирі

Для тих житомирян, котрі полюбляють посмішки, радість та позитив, тому точно підійде Stand-up Бампера і Суса. В програмі гумористи торкнуться найактуальніших подій, буде смішно кожному. Детальніше про захід розповість Житомир Тренд.

Гострий та тонкий гумор

Теми, про які говорять Бампер та Сус, близькі кожному глядачу. Вони є відомими КВНниками в минулому, а наразі знамениті блогери зі своїм каналом на YouTube «BAMPER TV» з аудиторією 653 тисячі прихильників. Хоч канал зареєстрований 5 березня 2016 року, але сумарна кількість  переглядів вже досягає майже 123 мільйони.

Кожне відео буквально «залітає» та набирає мільйонні перегляди. Що ж виділяє їх серед інших? Це в першу чергу фірмовий, не схожий на інших гумор. На кожному концерті відчувається шалена енергетика, тому прихід на такий захід — це потужний заряд енергії, посил. Це найактуальніше та наболіле, подане дуже смачно, приправлене потужним гумором — без цензури та купюр.

«Бампер і Сус» в Житомирі

7 лютого 2022 року о 20:00 в Житомирському телецентрі відбудеться неймовірно заряджаюче Stand-up шоу. Квитки можна придбати від 280 до 460 гривень.

Скоро вийде серіал «Бампер і Сус» на каналі ТЕТ, його презентація відбудеться теж в нашому місті. Відомо, що гумористи після Житомира зроблять перерву на декілька місяців, а вже далі продовжать програму в квітні в Рівному, Тернополі, Вінниці, в Луцьку, Івано-Франківську, Хмельницькому, Херсоні, Миколаєві. В травні дружній тандем виступить перед жителями Чернігова, Кропивницького та завершить програму в Мелітополі презентацією свого серіалу.

Концерт «Бампера і Суса» — це кращий спосіб для житомирян яскраво розпочати робочий тиждень, та зарядитися позитивними емоціями мінімум на тиждень.

Квитки ще є в продажу, тож є ще шанс встигнути придбати їх онлайн, або ж офлайн.

Comments

.,.,.,.