У Житомирі відкриють 76-й театральний сезон та покажуть виставу ”За двома зайцями”

Сьогодні, 25 вересня, у Житомирському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги  відкриють 76-й театральний сезон. 

Далі розкаже “Житомир Тренд” з посиланням на Житомир.info

Відкривати театральний сезон буде вистава “За двома зайцями”, що є безсмертним українським класичним твором. У житомирському театрі її показують вже 20 років, а саме сьогодні її презентують вже в тисячний раз, що є своєрідним ювілеєм. 

За словами режисера-постановника цієї музичної комедії Григорія Артеменка, у виставі присутній влучний гумор, що заснований на історіях з життя. Це комедія, але повністю життєва ситуація з колоритними діалогами. 

У кожної вистави є свій важливий елемент, а саме декорації. За розповіддю художника-постановника вистави “За двома зайцями” Валерія Кулавіна, частиною образу вистави є білизна. Коли виставу затверджувала художня рада, директор ніяк не хотів сприймати цю інтермедійну завісу. Тоді було прийнято рішення, що без цього просто не будуть випускати виставу, або так, або ніяк. Зміст завіси був у тому, що вона складалася з мотузки, на якій висіла брудна білизна, що надавало потрібну атмосферу. 

Акторський склад театру розповідає, що траплялися різні випадки і під час самої вистави, наприклад, накладні відпадали вуса або ніс. Актори кажуть, що за час, який вони беруть участь у виставі, змінилися як ролі, так і саме ставлення до “За двома зайцями”

Артистка драми Ольга Карпович говорить, що виросла фізично і формально. Грати починала з ролі Хімки, і була нею протягом 15 років. А тепер у неї є діти, і вже інший образ. Вона дуже задоволена, що продовжує брати участь у цій виставі, працювати разом з колегами. Говорить, що для актриси дуже добре, що вона грає у виставі й надалі не дивлячись на вік. 

Що буде у новому сезоні?

Окрім цього, у новому сезоні глядачі зможуть побачити декілька нових вистав. За словами директора театру Наталії Ростової, готуються вистави на єврейську тематику, бо у репертуарі давно не було чого схожого. Цим займається Наталія Тимошкіна, яка довго планувала це, бо жанр єдуже тонким. Ще одна вистава планується для малої сцени, у ній будуть задіяні скрипалі та два нових співробітники. 

Нагадаємо, що український фільм “Атлантида” взяв участь у конкурсній програмі Венеціанського кінофестивалю. У кінострічці режисер Валентин Васянович розповідає про війну в Україні і що може бути після неї. У фільмі задіяні не професійні актори і знятий він у жанрі арт-хаус. 

Comments

.,.,.,.