Знімають фінальні сцени фентезійного серіалу “Слов’яни”

У лісі біля Києва завершують знімати фінальні сцени україно-словацького фентезійного серіалу “Слов’яни”. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Про що серіал

Зйомки розпочалися ще у травні цього року. Частина з них проходила у селищі Дениші біля Житомира. Історія серіалу відбувається у сьомому столітті. Юна дівчина Драга хоче врятувати брата, якого зачарували. Вона знайшла у лісі незнайомця, який був поранений та не пам’ятає хто він і звідки. Дівчина хоче йому допомогти. Але з кожним разом коли вони щось дізнаються, все більша і більша біда починає загрожувати слов’янському поселенню Великий стіл. 

Головні герої

За словами виконавиці ролі Драги, 18-річної Поліни Носихіної, зніматися вона почала, коли їй було чотири роки. Зараз грає переважно у мелодрамах. Взяти участь у зйомках фентезі мріяла давно, бо сама вірить у долю та у дива. Коли її запросили на кастинг у цей серіал, вона не побачила вчасно повідомлення та прийшла останньою. Дуже хвилювалася через це. Але все ж таки режисер затвердив її. Їй подобається її персонаж, тому що він добрий та взаємодіє з усіма іншими персонажами. Драга лікує людей та збирає цілющі трави. Актриса також скаржиться, що є і незручні моменти у зйомках. Каже, що дуже незручний костюм та не можна робити манікюр. 

Словацький актор Душан Цінкота розповідає, що він грає чаклуна, який володіє магією та вміє говорити з духами лісу, але він потім втручається у так звані політичні процеси. Каже, що найскладніше для нього – це гримування. Щоб зробити з нього його героя Чарада, уходить приблизно сорок хвилин. 

Під час перерви у зйомках на обід, знімальна команда їсть бульйон, овочевий салат, а також солодощі. Біля їдальні відпочиває актор ролі жреця Сокола Олег Мосійчук. Він п’є каву та розповідає про свого персонажа. Говорить, що Сокіл – хороший, він хоче, щоб у громаді все було гармонічно. І навіть здається, що зло перемагає, але потім все складається позитивно.

Поруч голосно б’ються на шаблях група каскадерів, які відпрацьовують сцени боїв. Ці каскадери брали участь у зйомках картин Спілберга та у серіалі “Гра престолів”. Над зброєю серіала працював історик та реконструктор, який працював у фільмі “Захар Беркут”. Звуть його Максим Рог і він розповідає, що через зовнішній вигляд зброї, намагається розкривати образи героїв. 

“Для багатих і знатних героїв виготовлювали пишно оздоблену зброю, подібну до тієї, яку носили в середньовічні феодали й племінні вожді. Але навіть у малих клинках для персонажів з простолюду ми намагались передати колорит”, – говорить Рог.

Після обіду всі починають працювати. Місце знімального майданчика видно здалеку, тому що над висить штучний туман. Починають знімати момент з Чарадом та кочівниками-аварами, які ворогують зі слов’янами. Очолює їх жінка.

Актриса Євгенія Шимшир’ян говорить, що її героїня дуже жорстока та войовнича. Постійно керує чоловіками, така собі феміністка давніх часів. Їй довелося багато тренуватися, щоб зіграти у серіалі. Під час зйомок вона говорить про себе у чоловічому роді. Каже, що знов стає жінкою, коли знімає костюм свого персонажа. 

Бюджет проекту складає 99,7 мільйони гривень. Прем’єру телесеріалу планують на 2020 рік і відбудеться вона на каналі “1+1”

Изображение удалено.

 

Comments

.,.,.,.