Житомирянин випустив наступний трек про коронавірус

Короновірусна інфекція, карантинні обмеження та постійна велика кількість новин про COVID-19 зробили свій вклад в музичну сферу життя людини. 

Далі розкаже “Житомир Тренд”

Вже другу пісню, присвячену коронавірусу створив мешканець Житомира Денис Головаков. Його новий трек, який має назву “Доктор Комаровський” можна прослухати каналі Youtube  Metro GolDen Mayer. Це композиція в стилі реп, в якій автор звертається до лікаря Комаровського із закликом допомоги у подоланні підступного вірусу. Житомиряни у соціальних мережах у коментарях вказують на те, що новий трек у стилі реп став вірусним, бо його вже почали наспівувати після першого прослуховування. 

Зазначимо, першої піснею Головакова став трек з назвою “Пісня про коронавірус”. Житомирянин записав його після того, як пару днів передивився коронавірусні жахіття в новинах. За його словами, він подивився всі ті жахіття, що відбувають у світі, яка кількість людей гине щодня та як швидко поширюється вірус. А коли подивишся у вікно, на вулицях ходить багато людей, які нехтують простими правилами, які можуть допомогти протистояти можливому зараженню. Тому Денис взяв ручку та просто написав про те, що йому спало на думку в той момент стосовно вірусу. Після чого написали музику і вийшов чудовий трек. 

Автор розповідає, що це тільки початок, далі він хоче продовжити записувати реп-пісні, а також вести свій блог, який обіцяє поповнювати новою інформацією стосовно поширення коронавірусу. 

Нагадаємо, що у Житомирській області закінчились зйомки фільму про життя Сергія Корольова. Документально-художня стрічка “Незламний. Шлях до мрії” розповідає про життєві моменти великого космічного конструктора та нашого земляка. Зараз творці кінокартини працюють над звуком та музикою. Фільм можна буде побачити незабаром на одному з національних телеканалів. 

Comments

.,.,.,.