На Житомирщині закінчили зйомки фільму про Сергія Корольова

На Житомирщині закінчили знімати художньо-документальний фільм “Незламний. Шлях до мрії”, який присвячений життю видатного житомирянина Сергія Корольова. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Фільм збираються показати незабаром на одному з національних телеканалів. Наразі знімальна група працює над музичним супроводом, кить робота зі звуками та кольорами. Постпродакшн роботи мають бути закінчені до кінця квітня місяця.

За словами, режисера-постановника фільму Петра Авраменка, залишився тільки постпродакшн. Працюють дистанційно. Звукорежисер працює з тонуванням звуку, потім перекидає режисеру через інтернет. Разом прослуховують, перевіряють. Каже Авраменко, що опрацьовують музичні фони та музичні підкладки. Був підписаний договір з відомим композитором Євгеном Хмарою, який надав свої композиції для того, щоб ми могли їх використати у стрічці. Також дистанційно працює продюсер кінофільму Іван Кваша. З ним Авраменко веде перемовини про те, щоб показувати фільм на національних каналах. Вся знімальна група має велику надію на те, що у них все має вийти з фільмом. 

Крім цього режисер зазначив, що долучитись до фінансування проекту має Житомирська обласна рада. Міська рада Житомира вже фінансує фільм. Авраменко говорить, що їх запросили на засідання бюджетної комісії в обласну раду, на якій депутати підтримали питання фінансування нашого проекту. Але трапилась ця ситуація з коронавірусом у світі і в нашій країні. Авраменко відмітив, що він дуже сподівається, що все буде добро і з країною, і з людьми, і з їх фільмом. 

Нагадаємо, що дана стрічка є однією з проекту “Видатні особистості Житомира”. В рамках цього проекту вже зняли художньо-документальні фільми, головними героями яких стали Олег Ольжич та барон де Шодуар. Знімали фільм “Незламній. Шлях до мрії” в Бердичеві.

 

 

Comments

.,.,.,.