Історія нічного клубу Житомира

У всі часи молодь обожнювала збиратися компаніями, танцювати, весело проводити вечірній час в колі своїх друзів. З давніх-давен хтось називав таке проведення часу “вечорницями” та через століття це слово скоротилося до банального “туса”. Та і саме наповнення вечора повністю відрізняється від того, яке було у наших бабусь і прабабусь в часи юності. На таких давніх зібраннях молоді, які ще називали “досвітки”, молодь збиралася не лише задля танців, а розповідати вірші, співати пісні і просто поспілкуватися про рясний урожай бобових у сусідньому селі. Далі на zhytomyr-trend.

Клуби Житомира

Розвиток цієї структури в нашому місті припадає на початок 2000-років. “Батьком” всіх наших клубів вважається “Клітка”, чиї руїни вже давно розбирає час, неквапливо, але впевнено. Як веселка після зливи по місту почали відкриватися клуби в кожному районі. Житомирська молодь мала чималий вибір клубів. Хто не витримував конкуренції, вимушений був зачинитися. Були навіть такі, які пропрацювали трошки більше як рік, а потім так само швидко зникали, як склянка “Revo” в організмі 16 річних підлітків перед входом до клубу. На відміну від наших предків, яким батьки дозволяли ходити на вечорниці в більш дорослому віці від 20 років, то в перших клубах Житомира були екземпляри, які йшли до клубу, а зранку робили домашнє завдання, адже 9-й клас сам собою не закінчиться. 

Не так багато клубів Житомира можуть похизуватися тим, що вони були не просто довгожителями, а стали легендами нашого міста.

Каньйон

Дехто очікував тут побачити іншу назву, адже вважає, що той чи інший клуб був кращим за всіх інших. Авжеж, в нашому місті і нині вистачає достойних місць, де збирається молодь, щоб провести час з друзями. 

Чому саме Каньйон? Знаходиться в серці міста, історія клубу налічує майже два десятки років, крім дискотек тут відбувалися й інші заходи, яких точно не було в інших місцях Житомира. Будемо відвертими, що до появи “Indigo”, багато хто мріяв попасти в цей клуб. Чомусь мандрував серед молоді стереотип, що цей, як Париж: “Побачити і померти” Ну якщо хтось робив необдумані вчинки в клубі стосовно когось, то вже за ним намагалися втілити в життя фразу про Париж.

Інтер’єр та екстер’єр

Відзначимо, що тут повністю все стилізовано під назву самого закладу. Впадає в око велика кількість дерева, що була характерною для Техасу. Вже при вході до клубу всіх зустрічала статуя коня. Поруч, як правило були інші коні, але вони просто виходили перекурить. Майже повсюди були розвішані пластинки закордонних артистів саме епохи ковбоїв. Дерево і ще раз дерево, все було виконано у такій гаммі. 

Дискотеки і не лише

За свою багаторічну історію, яка почала свій відлік ще у 2000 році цей заклад зарекомендував себе, як заклад, який старався організовувати не просто вечірки з банальними дискотеками. Дуже часто тут виступали артисти української естради, починаючи від гурту “Гриби” закінчуючи “Ляпіс Трубецкой”. Який ще з клубів Житомира може таким похизуватися? Гостями тієї сцени були і місцеві майстри гумористичного жанру. Одним словом, не одними лише дискотеками багаті. 

Ложка дьогтю

Серед житомирської молоді ніколи цей клуб не вважали елітним. Тут завжди були демократичні ціни і за дороговизною ніхто не гнався. Основна вікова категорія, яка тут збиралася не перевищувала 20 років. Бували й випадки, коли можна було зустріти тут і школярок і добре що без педагогів. 

Студенти – перші, основні і постійні відвідувачі клубу “Каньйон”. Ні для кого не секрет, що в ХХІ столітті існує категорія дівчат, які мріють зустріти чоловіка з товстим гаманцем. В цьому клубі зустріти такого прирівнювалося до знаходження цвіту папороті в ніч на Івана Купала. В Житомирі існує такий клуб, де згідно з легендами містян збираються такі заможні чоловіки, але то інша історія. 

Історія існування цього клубу, на жаль добігла свого кінця. В пам’яті житомирської молоді це місце завжди матиме легендарний характер. Та щось підказує, що клуб не зупинив свою історію. Він просто поставив її на паузу, але поживемо, побачимо. 

Comments

.,.,.,.