Відомі актори Житомирщини

Бог відправляє людину на землю, щоб прожити життя і кожен повинен провести відведені роки на землі, щоб залишити після себе нове покоління і гарний слід.  Комусь це вдається, ну а дехто задовольняється лише синицею в руках. Більше на zhytomyr-trend.in.ua.

Професія актор

Всі проживають своє життя. Ну а є така професія, яка вимагає від людини прожити чиєсь життя і пропустити цей образ через. Фактично дають свою душу для вселення в неї іншого образу. Мільярди людей по світу, через екрани телевізорів насолоджуються фільмами і серіалами, де ролі грають професійні актори, які отримують за свою роботу чималі гонорари. Безсумнівно, існують ті, хто завжди не розумів за що цим людям платять такі гроші, адже комусь здається, що у світі тисячі важких професій, які мають цінитися більше ніж це є насправді. Справедливо це чи ні, можна дізнатися лише після того, як кожен спробує себе відчути на місці іншого. Якщо професійний актор завжди може працювати на будівництві, то будівельник, скільки б не намагався зіграти на професійному рівні роль, навряд чи йому це буде до снаги.

Актори Житомирщини

Казати, що професійних акторів, які представляють наш край безліч, не станемо. Так, вони є, але порахувати їх можна на пальцях однієї руки. Але їх, відносно, мала кількість компенсується тим фактом, що наших земляків знають не лише в Україні.

Станіслав Боклан

12 січня 1960 року в місті Брусилів, Житомирського району народився герой сучасних фільмів, сіткомів, серіалів і не лише. З часом родина переїхала в столицю, де  провів своє дитинство і юність Станіслав Володимирович. Працював після закінчення школи на заводі «Кристал». І банальна випадковість перевернула життя майбутнього актора догори ногами. За компанію пішов з другом вступити до театрального училища. Після провального першого екзамену поставив хрест на цій ідеї. Проте після слів викладача, яка зупинила Станіслава в коридорі: «спробуйте наступного року,  в вас щось є», через рік успішно склав вступні екзамени і вступив до театрального. Всеукраїнський злет популярності нашого земляка розпочався з картини «Поводир». Далі злет продовжився серіалом «Коли ми вдома» (СТБ), «Слуга народу»(1+1), «Папік»(1+1). Підігріли цю популярність декілька років проведених в кріслі тренера в проекті «Ліга сміху»(1+1). Житомирщина дуже пишається таким земляком і сподівається, що попереду у Станіслава Володимировича ще багато яскравих ролей, якими ми будемо насолоджуватися.

Олена Яковлева

Дивно, але факт. Неймовірно відома актриса на весь СНД народилася в місті Новоград Волинський, Житомирської області 5 березня 1961 року. Через військову професію батька, родина була вимушена часто змінювати місце проживання. Дитинство провела в Іркутській області. Радує, те що актриса закінчила українську школу у місті Харків в 1978 році. Після закінчення ВУЗа, наша землячка почала кар’єру в театрі «Современнік». Творчий доробок Олени Олексіївни, м’яко кажучи, вражає. Звісно, всі знають фільм, після якого кар’єра пішла як по-маслу. І назва йому «Інтердівчинка». А якщо брати загалом, то це сотні ролей у фільмах і серіалах. Найвідоміші ролі,які виконувала Олена Яковлева: серіали «Каменська», «Вангелія», «Чорнобиль»,  і фільми «Екіпаж», «Йолкі». Відчуваємо, що факт приналежності Олена Олексіївни до нашої області, для когось буде відкриттям. Але гордитися таким фактом ми зобов’язані. 

Вадим Новіцький

Актор, який знаходиться на старті своєї кар’єри. Але цей старт виходить, напрочуд, вдалим. Місто Бердичів, 26 вересня 1982 року, тут на світ з’явився Вадим, який вже з юнацьких років тісно пов’язав своє життя з грою КВК. Обіймав посаду голови Житомирського КВК і учасником багатьох команд, які свого часу представляли наше місто на всеукраїнському рівні. В 2020-х роках разом з командою «30+» представляли наше місто в проекті «Ліга сміху». Що ж стосується акторського доробку, то поки він не разючий, але гордитися вже є чим. Був актором у серіалі «Бюджетники», «Країна У». Але найголовнішим досягненням є головна роль у фільмі «Любов і блогери» разом з такими мастодонтами екрана, як Ольга Сумська, Георгій Делієв, Тамара Яценко і Володимир Остапчук. Впевнені, що у Вадима все ще попереду. Хтозна, можливо колись Бердичів побачить Оскара.

Іван Кухарчук

Ще один колега Вадима Новіцького, який має схожу творчу стежину. Разом грали головні ролі у тих самих серіалах і фільмі «Любов і блогери». Різниться, хіба що, дата і місце народження. Народився Іван в Житомирі 3 жовтня 1987 року. Закінчив ЖДУ імені Івана Франка. Свого часу, разом з університетською командою КВК «Дай 5» представляли місто Житомир на Сочинському фестивалі у самого Олександра Маслякова. Наразі є актором шоу «ППО» (позитивно-підвальна оборона), де через призму гумору показані всі політичні новини сьогодення. Відзначимо, що за часів участі в проекті «Ліга Сміху» тренером команди «30+» був наш земляк і перший у списку ТОП акторів нашого краю, Станіслав Володимирович Боклан.

З плином часу список відомих акторів Житомирщини буде лише ширшати і тут сумнівів не може бути. Життя не стоїть на місці,  будуть нові фільми і серіали. А глядачі з величезним задоволенням будуть спостерігати за нашими земляками через екрани телевізорів. Придивіться уважніше до своїх рідних і друзів. Можливо поруч з вами знаходиться той, до кого колись вибудується черга за фото і автографом. І якщо ви відчуваєте в собі акторський хист, не вагайтеся ні хвилини. Зловіть свою пташку удачі за хвіст і вперед у яскравий світ кінематографа. Якщо ви той, хто є душею компанії, або ж чули хоч раз від знайомих фрази: «Ну ти і комік» або щось на кшталт того, знайте, ви народжені для сцени. 

Comments

.,.,.,.