Історія відомого коміка з Житомира

Історія кінематографа знає чимало видатних імен коміків таких, як Юрій Нікулін, Луї де Фюнес, П’єр Рішар, Джим Керрі та інші. Що ж стосується українських представників гумористичного цеху то першим хто спадає на думку звісно саме той, хто у 2022 році продемонстрував світу, що він далеко не комік. Звісно, мова йде про Володимира Зеленського і з ним також згадуються Євген Кошовий і вся когорта студії “Квартал 95”. Далі на zhytomyr-trend.

Як відомо, сміх продовжує життя, а звідси висновок, що коміки і гумористи це такі собі санітари, які лікують душу людини і таким чином додають своїм глядачам років життя. 

Наш сьогоднішній герой має відношення до вищезгаданої студії “Квартал 95”, чий проект відіграв визначальну роль у творчій стежині актора. Тож: “Камера, мотор, поїхали!”.

Іван Кухарчук. Юність і дитинство

Народився майбутній комік 3 жовтня 1987 року у місті Житомирі. Дитячі і юнацькі роки пройшли у рідному місті Івана на районі “Мальованка”. 

Ще в дитинстві виділявся серед однолітків своєю харизмою і неабиякою веселою вдачею.

Особливо свій талант почав розкривати навчаючись в університеті. До речі, вищу освіту здобував в ЖДУ імені Івана Франко. Саме цей етап життя нашого зіркого земляка став визначальним у подальшій кар’єрі Івана, якому варто приділити кілька хвилин свого часу.

Студентство

Студентом ВУЗу наш земляк став у 2013 році. Так співпало, що молодіжна організація “Житомирський КВК”, яка базувалася в університеті на період навчання майбутнього актора, переживала свій найбільший злет.

Одного разу Іван дізнавшись про КВК вирішив спробувати свої сили і з першого разу закохався у цю гру. Тут актору вдається реалізувати свій талант радувати людей і одразу став одним із впізнаваних особистостей серед кола своїх однодумців. Та з часом коміка почали впізнавати просто на вулиці, що красномовно казало про неабияку любов глядача до особистості Івана.

За часи студентства наш герой встиг пограти у таких відомих для Житомира командах, як “Штукатурка”, “Дай 5”, “Алла Кудлай”, “Збірна Житомира” і кілька разів на одну сцену в виступах команди “Дівчата з Житомира”.

З командою “Дай 5” кілька разів виступали у самого Олександра Маслякова на фестивалі команд, на які приїздили команди з усього пострадянського простору. 

“Ліга сміху” і кіно

2015 року на екранах вперше вийшла українська відповідь КВК “Ліга сміху” рівно через рік після посилення військової агресії росії проти України. І вже за три роки на сцену проекту вийшла команда з Житомира “30+”, які підкорила серце глядача і чимала у тому заслуга саме Івана, який явно виділявся з колективу  своєю харизмою і неодноразовими шикарними імпровізаціями.

Такі заслуги на сцені не залишилися не поміченими і перший повнометражний фільм у 2021 році був проривом для Івана у професійній кар’єрі. Саме того року актор отримав головну роль у комедійній картині “Любов і блогери”. Партнерами по знімальному майданчику у фільмі стали такі майстри кіно, як Володимир Остапчук, Ольга Сумська, Інна Приходько і наш земляк з команди “30+” Вадим Новіцький. Після цього ім’я Івана гучно пролунало на всю Україну. 

До потрапляння у зіркову вищезгадану компанію актор чимало провів часу на знімальних майданчиках у сіткомі “Бюджетники”, а також працюючи на місцевому телебаченні. 

У 2022 році в часи повномасштабної війни між Батьківщиною і “другою армією” Іван разом з командою почали творити на ниві політичних і народили шоу “ППО” (Підвально-Позитивна Оборона), яка мала на меті висміювати всі політичні і військові невдачі окупантів у війні. Разом з колективом усіляко допомагав ЗСУ на благодійних виступах і зібрали чимало коштів на придбання автівок і всього необхідного для наших захисників на передовій. 

Не дивлячись на пізнаваність і творчу роботу, яка кипить зазвичай у столиці Іван продовжував залишатися у рідному місті і творити тут, що розкриває нашого героя як вірного сина Житомира. 

Comments

.,.,.,.