Олег Винник після концерту в Житомирі захворів на коронавірус

Відомий український співак Олег Винник захворів на коронавірусну інфекцію. Через захворювання він пропустив черговий випуск шоу “Танці з зірками”. 

Далі розкаже “Житомир Тренд”

Таку інформацію популярний співак розмістив 28 вересня на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. У своєму пості Винник пише про те, що вдячний всім за любов та щиру підтримку. Через коронавірус він не зміг взяти участь в “Танцях з зірками”. Він знає, як на нього всі чекали та дякую, що віддали за нього і його партнершу свої голоси. Він пише, що вірус настиг його зненацька, він зараз активно лікується. Також співак побажав всім берегти себе та бути здоровими. 

Медики поставили діагноз Виннику – двосторонню пневмонію, він на сьогоднішній день знаходиться на самоізоляції. 

Як казали ведучі відомого шоу, захворілий Винник мав презентувати свої навички у танцях в образі головного героя українського твору “За двома зайцями” Свирида Голохвастова, але через пневмонію Олег не зможе вийти на паркет у новому образі. Партнерша Винника по шоу Олена Шоптенко теж захворіла.  

Тиждень тому, 20 вересня, Олег Винник був з концертом в Житомирі. На його виступ в житомирській літній сцені “Ракушка” зібрались дуже багато житомирян. 

Нагадаємо, що відомий у Житомирській області замок Радомисль планують розмістити на туристичних листівках доповненої реальності. Будівля замку була відсканована, з цих сканувань потім зробили 3D-модель, яка використовується у проекті “Кишенькова країна”. Така трьохвимірна модель буде розміщена на туристичних листівках, які завжди можна переглядати на смартфоні за допомогою туристичного додатку. Замок Радомисль один з центральних туристичних об’єктів області. Його  відвідує щорічно дуже багато туристів, що добре впливає на розвиток туризму на Житомирщині.

Comments

.,.,.,.