Мерія хоче запитати у житомирян, чи встановлювати у сквері пам’ятник Марині Поплавській

Житомирська мерія проводить громадське обговорення та опитування стосовно питання встановлення пам’ятника Марині Поплавській, якій було присвоєно звання Почесного громадянина Житомира.  

Далі розкаже “Житомир Тренд” з посиланням на Журнал Житомира

Таку інформацію розмістили на сайті Житомирської міської ради та на порталі електронної демократії e-dem. У мешканців Житомира хочуть дізнатись, чи підтримують вони пропозицію розмістити архітектурно-скульптурну композицію “Марина Поплавська” саме в сквері на розі вулиць Небесної Сотні та Бориса Лятошинського. Кожен бажаючий може проголосувати тут протягом місяця. Крім того, на e-dem відбуваються громадські обговорення, де можна залишити свою думку та коментар стосовно розміщення пам’ятника. Обговорення тут.

Нагадаємо, що колеги трагічно загинувшої житомирської акторки Марини Поплавської виготовили пам’ятник, який хочуть розмістити у центрі Житомира. Про це повідомили представники “Дизель Студіо”. Вони розповіли, що згідно проекту, це має бути бронзова скульптура, яка присвячується пам’яті Марини Поплавської. Пам’ятник планують розмістити в сквері в центрі міста.

Comments