У Житомирі встановлять пам’ятник Марині Поплавській

Колеги акторки з Житомира Марини Поплавської, яка трагічно загинула в ДТП, виготовили пам’ятник, який планують встановити у центральній частині Житомира.

Далі розкаже “Житомир тренд” з посиланням на Житомир.info

Таку інформацію повідомляють працівники “Дизель Студіо”. За словами їх піар-директора Олени Сниткової, проект передбачає встановити бронзову скульптуру в Житомирі, яка буде присвячена пам’яті Марини Францівни Поплавської. Скульптура зображує фігуру Марини Поплавської, яка буде сидіти на лавці. Конструкція скульптури передбачає можливість гостям Житомира сфотографуватися з фігурою Марини Поплавської. 

Сниткова говорить, що пам’ятник виготовлявся художниками-скульпторами Віктором та Богданом Рябовими. Встановити його хочуть в сквері, що знаходиться на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні. Пам’ятник виготовлений із бронзи, а постамент з бетону, у якого буде додаткове армування, яке буде облицьовано гранітною плиткою. Плитка з граніту буде схожа на ту, яка укладена в сквері зараз. 

Нещодавно, у черговому випуску “Дизель шоу” 9 жовтня, учасники цього проекту заспівали пісню, яку присвятили Королеві Гумору – Марині Поплавській. 

Акторка, педагог Марина Поплавська загинула 20 жовтня 2018 року під час поїздки зі Львова в Київ. В цей день в Житомирі на майдані Корольова мешканці міста створили куточок пам’яті видатної житомирянки. За словами знайомих та друзів, вона була чудовою людиною, хорошим другом та серцем будь-якої компанії. 21 жовтня пройшов прощальний захід з Поплавською у Києві, а 22 жовтня з нею попрощалися у рідному Житомирі. 

Comments