Житомирянин Андрій Рибак підкорює «Холостячку» Ксенію Мішину

На телеканалі СТБ стартував проєкт про кохання «Холостячка». За серце головної героїні Ксенії Мішиної боряться 15 чоловіків, серед них виділився житомирянин Андрій Рибак. Юнак навіть спромігся отримати бутоньєрку першого враження. Як це було, та чим відомий Андрій, розповість Житомир Тренд.

Бутоньєрка першого враження

Схвильовані чоловіки зібралися в одному місці задля одного – справити гарне враження на головну «Холостячку» країни – Ксенію Мішину, актрису театру та кіно, зірку серіалу «Кріпосна».

Вона ж віддала перевагу амбітному, впевненому в собі житомирянину. Андрій Рибак був заблокований в Instagram зірки через недоречну реп-композицію. Після особистої розмови, Ксенія зізналася, що це була помилка.

Після отримання троянди першого враження, хлопець швидко розслабився. Під час спілкування з іншим учасником він підійшов до бару та почав пити алкоголь. Така недостойна поведінка неприємно вплинула на Ксенію, але вона дала чоловікові ще один шанс.

Андрій Рибак

Це гуморист та автор, ведучий, актор, радіоведучий «Російського Радіо Україна», у фільмографії котрого проєкти «Країна У», «Розсміши коміка», «Ігри приколів». Він в команді «Відпочиваємо разом». Також має розважальне, гумористичне шоу на YouTube «Зірки в барі». В шоу він розмовляє з відомими та знаменитими особистостями про все. Він проводить корпоративи та весілля, в тому числі і в рідному місті, має власний сайт з описом послуг та портфоліо.

Телепроєкт про кохання «Холостячка» стартував досить стрімко та голосно, це довгоочікувана прем’єра осені. Як довго протримається уродженець Житомира, та що чекати глядачам, покаже час. Поки Андрій Рибак коментує свою участь досить впевнено:

«Я йду в цей проєкт боротися за дівчину. Конкуренція мене абсолютно не лякає. Є невелике дивне хвилювання, але перед важливими заходами воно завжди присутнє».

Житомирянин Андрій Рибак підкорює «Холостячку» Ксенію Мішину

Comments