Тонометри у Хмельницькому – тримай тиск під контролем

Цифровий тонометр – надійний та простий контроль артеріального тиску. В Med-magazin.ua ви знайдете правильний тонометр за розумною ціною. Ретельно підібраний асортимент включає високоякісні цифрові моделі від відомих виробників, які вражають простотою експлуатації, сучасним дизайном та насамперед найвищою точністю вимірювань. Скористайтеся швидкою та зручною доставкою додому або заберіть апарат для вимірювання тиску у Хмельницькому в одній з філій.

Навіть найкращі у світі тонометри у Хмельницькому вимірюватимуть невірні значення, якщо ним неправильно користуватися. Тут особливо важливо правильно надіти його на руку та прийняти правильну позу під час виміру.

Як користуватись приладом

Перед тим, як вимірювати тиск, розташуйте пристрій на рівні серця. З тонометром для плеча це відбувається майже автоматично. При використанні наручного пристрою слід бути обережним і не надягати манжету, як годинник. Екран знаходиться на внутрішній стороні руки. Манжета знаходиться не спереду, а приблизно на ширині пальця за зап’ястя. Щоб розташувати прилад для вимірювання тиску у Хмельницькому лише на рівні серця, лікоть слід трохи оперти, наприклад, на стільницю, а кисть покласти на плече. Навіть при використанні вимірювальних пристроїв на плечі слід бути обережним, щоб розслабити м’язи під час вимірювання.

Характеристики

  • датчик артеріального тиску,
  • програмне забезпечення,
  • USB-кабель,
  • дисплей.

Що краще купити ручний чи цифровий тонометр?

Коли сімейний лікар вимірює кров’яний тиск, він зазвичай використовує тонометр для вимірювання артеріального тиску на плечі з манжетою та грушею насоса. Він одягає манжету, надіває її, вставляє стетоскоп, слухає і крутить коліщатко. Це виглядає просто і є дуже недорогим методом вимірювання, тому що пристрої набагато дешевші, ніж цифрові. Якщо пацієнт також повинен перевіряти свій кров’яний тиск удома, то дешевий вимірник тиску у Хмельницькому дуже привабливий.

Як правильно обрати

Купуючи механічний тонометр, слід переконатися, що манжета не надто велика і не надто мала, тому що результати вимірювань можуть бути сфальсифіковані. Які корисні додаткові функції пропонують тонометри на плече? Виконуючи свій вибір, переконайтеся, що ви можете легко прочитати значення, визначені на відповідному дисплеї. Обирайте автоматичний тонометр, який може виконувати повністю автоматичні вимірювання, а також зберігати результати. Звичайно, можна обійтися без цієї функції і вручну перенести значення в буклет.

Переваги

Перевага пристроїв з різним розташуванням пам’яті часто в тому, що вони відображають середнє значення. Це середнє значення автоматично створюється пристроєм на основі вже певних значень та вказує на надійне середнє значення. Ви маєте розрахувати це самостійно для рукописних записів. Для порівняння, пристрій напівавтомат з функцією пам’яті від різних виробників мають щонайменше тридцять і не більше ста слотів пам’яті.

Comments

.,.,.,.