Житомир в Youtube: підбірка популярних тревел-програм про місто

Ми звикли в тревел-програмах бачити закордонні подорожі, популярні маршрути та місця. Та в Україні в кожному місті також є, що побачити. Ось, наприклад, чим славиться Житомир? Це неймовірні та унікальні пейзажі, ріки, ліси, наш край багатий на різноманітну флору та фауну. А як же архітектура, місця для відпочинку?

Житомир Тренд розповість, які програми були зняті та опубліковані в Youtube, де про все це розповідають, тож буде цікаво.

«Орел і Решка: Вдома краще»

В 2019 році стартувала телевізійна програма від «Орел і Решки». В першому сезоні сьомого випуску «Вдома краще» телеведучий побував в місті Житомирі. Цікаво, що його ласкаво Євген Синельніков назвав Ріо-де-Житомир. У випуску ведучий пройшовся по пішохідній вулиці Михайлівській, не оминув головного символу міста — Водонапірну вежу, а також зазирнув в саме серце космосу — в Житомирський музей космонавтики. Далі Євген поїхав подивитися на Голову Чацького, оповиту таємницями та міфами, відвідав парк атракціонів та поглянув на місто з висоти пташиного польоту з Колеса Огляду.

Крім цікавих місць, в Житомира є і заклади зі смачною кухнею. Тож, туристам буде не тільки цікаво, але й доволі смачно. Програма про Житомир набрала понад 435 тисяч переглядів.

Загалом, варто додати, що програма «Вдома краще» від авторів «Орел і Решка» полягала в тому, що ведучий їздив по різним містам України та показував їх туристичний потенціал.

«Ле Маршрутка»

Леся Нікітюк проїхалася по містам України на маршрутці, не пропустивши Житомирщину. Перше, чого очікувала побачити зірка — житні поля, проте натрапила на гектари лохини та поле сонячних панелей. Вже тут вдалося розвіяти стереотип, адже Житомирщина — це ще й багатогранний край, котрий постійно розвивається, як і самі його жителі. Чого вартий тільки клуб «Авіатик», мабуть, мрія і дітей, і дорослих. Ведуча побачила також наш край з висоти пташиного польоту, це дійсно заворожуючий вид. Скуштувала Леся Нікітюк і смачні страви, побувавши на знаменитому фестивалі дерунів у Коростені, а після — відвідала храм з граніту.  

Програма набрала понад 355 тисяч переглядів.

«ZepSome – Подорожі та Туризм»

Це канал про подорожі, в описі до якого зазначається, що авторів та ведучих звуть Паша та Оля. Вони відвідали чимало країн та міст, та вирішити завітати і до Житомира. Що зацікавило тревел-блогерів? Це Музей космонавтики, «Sergey Koryolov Astronautics Museum» и «Local History Museum». Прогулянка по одному з кращих пішохідних мостів через річку Тетерів також принесе задоволення, це місце для мрій та роздумів. Заслуговує уваги Голова Чацького, а також дамба біля місцевого монументу Вічної Слави. В кожній локації можна зробити вдалі кадри, адже природний фон та атмосфера лише сприяють цьому.

Програму про Житомир побачили понад 111 тисяч глядачів.

Житомирщина є цікавим регіоном України зі своєю атмосферою, з містичними місцями, старовинними пам’ятками, з живописною природою. Навіть містянам буде цікаво, переглянувши одну або декілька вище зазначених програм, подивитися на рідну місцевість іншим поглядом. Це дійсно красиве місто, яке є за що любити.

Comments

.,.,.,.