“Х-Фактор”. Житомирянин, що змусив зал тремтіти від захвату

Як часто посеред міста ми бачимо людей з різноманітними вадами. Хтось має вади зору і змушений рухатися за допомогою палиці або ж іншої людини, у когось вади з вестибулярним апаратом, у декого нервові вади. Таких людей вистачає і суспільство для них не стає другом, а ворогом. Розраховувати на допомогу звичайної людини вони навряд можуть, а якщо зможуть, то побояться попросити про неї. Для таких людей, яких ні за що покарала матінка природа світ не є добрим. А насправді творча сторона їх особистості розвинена набагато краще, але вони його бояться розкрити її і показати світові, тому-що страх їх супроводжує все життя. Вони звикли до цькування, насмішок, образ, хоча нічого нікому не заподіяли поганого. Та все ж у нашому місті є один молодий чоловік, який переступив через страх і біль, щоб показати світові і в першу чергу самому собі, що такі люди мають право на щастя, пише zhytomyr-trend.in.ua.

Історія виступу та що відбувалося за лаштунками

Серпень 2016 року, місто Київ, перший кастинг на шоу в столиці. У вестибюлі, де проводиться реєстрація всіх учасників кипить життя. Дехто влаштовує фотосесію, інші репетирують свою пісню, а ще хтось познайомившись з іншими учасниками весело веде розмову. Лише наш житомирянин мовчки сидить у куточку і ні до кого не підходить, можливо й хоче, але боїться. Та все ж ведучий шоу Андрій Бідняков помітив нашого земляка, адже творчі люди відчувають такі речі на інтуїтивному рівні, що комусь боляче. Завівши милу бесіду, ведучому вдалося дізнатися, що наш земляк страждає на косоокість і мало бачить. За фахом піаніст і скрипаль, та все життя мріяв співати. Ще тоді спілкуючись з Андрієм Бідняковим, наш герой Дмитро Нижельський, а саме так звати співака із Житомира не підозрював, що за кілька хвилин його життя перевернеться і змінить свій вектор. 

 Ось вона сцена, 4 члени журі, серед яких Костянтин Меладзе, Антон Савлепов, Андрій Данилко і Юлія Саніна, мрія на відстані витягнутої руки і залишилося найголовніше, виконати свою пісню.

Арія містера Ікс

Певне цю пісню Дмитро вибрав не лише задля того, щоб повністю розкрити весь діапазон свого голосу і використати його на повну. Ця пісня передає біль клоуна, від якого в захваті публіка, поки він на сцені, але як тільки закінчується виступ артиста він знову стає самотнім у цьому світі. Він потрібен публіці лише для посміховиська. Так що над вибором пісні Дмитро здається особливо не думав. Кажуть, щоб добре заспівати пісню потрібно нею прожити. З цим проблем у Дмитра не було, адже він так живе все своє життя. 

Сцена

Лунають перші ноти пісні, публіка в залі затамувала подих і чекає перших слів від Дмитра. Всі по різному уявляли, як звучить його голос, але такого ніхто не очікував. Фантастичний баритон Дмитра змусив всіх суддів від подиву відкрити роти, в кадрі не було помітно, щоб хтось кліпнув очима, а під кінець пісні глядацька зала почала вставати, і якби могла, вибігла на сцену і розцілувала б нашого героя. Чотири “Так” зібрав Дмитро на сцені “Х-Фактор”. Шалені кілька хвилин позаду, він пройшов далі, музика вимкнена і наш земляк прямує за куліси. А далі все як в пісні, яку хвилину назад закінчив виконувати Дмитро:

Смичок опущений, і мелодія доспівана.

Мій кінь, як птах, по колу мчить,

Дощем запашним на манеж летять букети…

Але номер закінчений, і гасне світло,

І нікого зі мною поряд немає…

Ця історія Дмитра стала для багатьох мешканців України повчальною і такі уроки мають бути частіше і ніхто не повинен забувати, що такі люди потребують нашої допомоги. Всі ми соромимося допомогти таким людям. А можливо завтра ви переведете через дорогу людину, яка післязавтра стане знаменитою на всю країну. Але найголовніше не це, а те, що таким вчинком ми трошки загоїмо їх рани, які їм дуже болять, але вони терплять, вони сильніші за звичайних людей, бо вони незвичайні. 

Comments

.