Історія зірки із Житомира

Про нашу житомирську землю знають всі в Україні, адже в нашому краї народилися величні люди та їх ім’я знають всі і вивчають ще зі шкільних років. Хто не чув про Сергія Павловича Корольова, Лесю Українку, Ніну Матвієнко чи Руслана Малиновського.  Впевнені, що про більшість з них чимало написано в інтернет-виданнях, у книжках і засобах масової інформації. Та ми поговоримо про зірку, яка дійсно такою є, але нині виконує роботу, як мама в будь-якій сім’ї, а саме ту працю, яку не видно. Розмова піде про переможця проекту “Шанс”. Свого часу він був на піку слави, але замість шаленого життя зірки шоу-бізнеса обрав спокійне сімейне життя, пише zhytomyr-trend.in.ua.

Олександр Воєвуцький

Уродженець міста Житомир. Навчався в ЗОШ №27, де почав розкриватися його талант. Білявий хлопчик з дзвінким голосом завжди виступав на шкільних заходах і був улюбленцем публіки і однієї дівчини зі школи, якій судилося через роки стати дружиною Сашка. В школі юного таланта обожнювали, особливо директор школи, Коротка Світлана Миколаївна, яка, здавалося, ще трішки і поставить біля фото президента в кабінеті портрет Олександра. Ще бувши школярем Сашко вирішив, що досить співати в школі і одного дня набрався сміливості та докорінно змінив своє життя.

Караоке на майдані

В 2000-му році у місті Києві на Хрещатику життєва дорога Олександра звернула зі звичайної однополосної на широку магістраль шоу-бізнесу. Серед співочої аудиторії, що прийшла на зйомки проекту Ігор Кондратюк почув голос нашого земляка і без сумнівів покликав його у наступний тур. Без надзусиль Сашко став тріумфатором того ефіру. Через кілька днів, якщо Олександр виломав би двері директора школи, вона б сказала: “що їх давно треба було замінити”. Але то лише був легкий старт кар’єри Олександра.

Через 4 роки Ігор Кондратюк запросив Олександра на ще один ефір, адже через три роки після першого виступу Сашка на проекті стартувало ще одне шоу “Шанс”, що мало продовження для переможця “Караоке на майдані”. Пан Кондратюк не сумнівався, що Олександр виграє той ефір і наш земляк відправився з Андрієм Кузьменко та Наталією Могилевською на підготовчі процедури, для вечірнього виступу на студії каналу Інтер. Через кілька місяців відбувся гала-концерт переможців проекту “Караоке на майдані” і приємно, що після глядацького голосування Олександр Воєвуцький став переможцем телепроекту “Шанс”

Життя після

Через невеликий проміжок часу Житомирщина вже спостерігала Сашка, не як учасника шоу, а як повноправного артиста, адже його кліпи почали з’являтися на самих відомих телеканалах. Сказати, що пісень було багато, неможливо. Найвідомішими хітами Олександра були: “Він і вона”, “Туман”, “Не питай”. 

Що саме сталося далі ніхто не знає, крім Сашка і його родини, але завіса шоу-бізнесу почала для нього опускатися. Але на півшляху вона зупинилася і Олександр продовжує працювати на ниві української пісні. Є інформація з різних джерел, що наш герой пише пісні для відомих зірок української естради. 

Як було повідомлено на початку, Олександр одружився з дівчиною зі школи, яку звати Ольга. Займається, як це не дивно, культурною діяльністю в місті Житомирі. Отримав місце у зйомках кліпу “Культурної версії гімну міста Житомир”. В сучасності Сашко має звання “Амбасадор Житомирщини”, а саме працює на ниві поширення туристичної привабливості нашого регіону з залученням впливових осіб України.

Якщо серед Житомирян є скептики, які забули про Олександра Воєвуцького, знайте він живіше всіх живих. І своє слово він ще не сказав, адже всі знайомі Сашка знають його, як щирого і вихованого молодого чоловіка, які потрібні своїй державі. 

Comments

.,.,.,.