Чищення кондиціонера: як замовити послугу у Житомирі?

Не завжди можна підремонтувати неполадку або дізнатися, в чому причина несправної роботи приладу самостійно. Часто потрібна допомога з боку фахівців. У цьому випадку житомирянам допоможе майстер на годину Master 911, який оперативно та за доступними цінами вирішить проблему.

Варто додати, що чищення кондиціонера, наприклад, потрібне навіть у тому випадку, коли прилад добре працює, і жодних специфічних ознак немає.

Що потрібно знати про чищення кондиціонера?

Це справді важлива процедура, адже на термін роботи приладу впливає не лише правильна експлуатація, а й своєчасне чищення. Про цю процедуру слід знати наступне:

  • частота чищення спліт-системи. Найкраще проводити чистку двічі на рік: восени та навесні, тобто перед початком використання. При цьому частину внутрішнього блоку кондиціонера можна протирати раз на кілька тижнів, наприклад, раз на місяць самостійно за допомогою теплої води;
  • ось кілька основних ознак, що кондиціонеру потрібне чищення: поява води з-під внутрішнього блоку; неприємний запах після включення одного з режимів; шум та тріск під час роботи приладу;
  • при чищенні внутрішніх деталей використовують засоби із знезаражуючим ефектом.

Чищення кондиціонера – це не тільки очищення від пилу, бруду чи плісняви, це і діагностика, своєчасне виявлення проблем. Крім чищення, часто користувачі замовляють послуги з ремонту, обслуговування або встановлення кондиціонера. При поломках потрібна діагностика, часто викликають майстра для заправки фреоном, інше.

Ціни на чищення кондиціонера

Це питання завжди цікавить практично першочергово. На порталі «Майстер 911», наприклад, можна порівняти, скільки коштуватиме чищення кондиціонера у Львові та в Житомирі, в іншому будь-якому місті.

Можна також зв’язатися за номером телефону компанії (067) 440-18-12 та дізнатися попередню вартість чищення кондиціонера. У цьому допоможуть також уточнюючі питання майстра та фото поломки. Після діагностики вдома майстер зможе озвучити фінальну ціну.

На порталі є прайс-лист, завдяки чому клієнт буде орієнтуватися в цінах.

Як замовити послугу у Житомирі?

  1. Перший крок – вибір майстра, на порталі «Майстер 911» присутні тільки перевірені майстри.
  2. Отримання кваліфікованої допомоги.
  3. Клієнт отримує також гарантію та страховку на виконані послуги. Сервіс у цьому випадку страхує абсолютно безкоштовно ваше замовлення.

Тобто для підбору майстра чи замовлення послуги достатньо залишити заявку на «Майстер 911» або просто зателефонувати. Якість послуг, комфорт та безпека гарантовані.

Comments

.,.,.,.