Як вибрати найкраще захисне скло для iPhone?

Це один із найбільш популярних аксесуарів. Все через необхідність захисту пристрою преміум-класу. Житомирянам варто дізнатися, як вибрати скло на айфон se 3, і що у цьому процесі є дійсно важливим.

Види захисного скла для iPhone

Іноді користувачі сумніваються між вибором: плівка чи захисне скло? Перший варіант відрізняється низькою ефективністю, адже вбереже пристрій лише від мікроподряпин, не більше того.

Захисне скло буквально врятує смартфон від пошкоджень під час падіння на кахель, наприклад. До того ж, встановлювати скло набагато простіше, ніж плівку. Ось популярні приклади захисного скла:

  • 2D – плоске скло із заокругленими краями;
  • 2.5D – виріб виділяється обробленими гранями, захищає плоску частину екрана. Потрібно також придбати чохол для додаткової безпеки;
  • 3D-скло характеризується ввігнутістю, непомітністю, адже повністю зливається з передньою панеллю;
  • ще один варіант Fullscreen. Виріб повністю імітує зовнішній вигляд передньої панелі, скло закриває весь екран (бічні частини, в тому числі).

Параметри вибору: що важливо для вибору скла на iPhone?

  1. Матеріал виготовлення: литий або з рамкою із силікону. Перший варіант надійніший, адже забезпечує кращий захист. Другий тип буде коштувати дешевше, але здатний лише запобігти появі подряпин.
  2. Товщина покриття. Для більшості захисних стекол характерний показник твердості 9Н, а товщина коливається від 0,2 мм до 0,5 мм. Найбільш поширеним вважається варіант скла завтовшки 0,3-0,33 мм. Наприклад, 0,5 мм – надто товсті, незручні, хоч і гарантують великий захист.
  3. Захист від відблисків, який додає комфорту при використанні смартфона, навіть при інтенсивному освітленні.
  4. Бренд. Сучасні виробники пропонують якісні вироби для захисту вашого девайсу. До популярних компаній можна віднести: «WK», «Piko», «ArmorStandart», «Tempered Glass».
  5. Колір захисного скла. Доступний варіант у чорному, білому, прозорому кольорі.

До головних переваг обробленого загартованого скла для iPhone відносять міцність. Тому при покупці смартфона іменитого бренду краще заздалегідь подумати про такий аксесуар, як захисне скло.

В інтернет-магазині «Stylus» житомиряни зможуть підібрати найкраще захисне скло в режимі онлайн, яке вбереже iPhone від тріщин, подряпин та інших дефектів. Правильний вибір убезпечить користувачів від незапланованих витрат.

Comments

.,.,.,.