Найбільш неочікувані згадки про Житомир: топ найцікавішого

Все більше блогів та цікавих каналів з’являється на українській мові, де можна краще дізнатися про нашу країну, про те, в яких фільмах та піснях, інших роботах її зафільмовували чи оспівували. Житомирянам і не тільки буде цікаво дізнатися, де саме згадувалося і наше місто. Подробиці розповість Житомир Тренд.

Кінематографічний всесвіт Marvel

У першому меснику «Капітан Америка: Перший месник» найбільш уважні глядачі могли помітити, як Стів (Капітан Америка) читає газету, де на першій сторінці написана новина про Житомир: «Нацисти відбирають Житомир».

Це американський супергеройський бойовик від режисера Джо Джонстона, який вийшов на великі екрани в 2011 році. Лише найуважніші відмітили цю деталь.

Музей космонавтики

Зйомки дев’ятого епізоду «Супермодель по-українськи 2» проходили в Житомирі, в музеї космонавтики. Просто пригадайте, як це було. По приїзду учасниці побачили великий акваріум, де трохи згодом і проходили подальші зйомки.

Вразила глядачів атмосфера музею космонавтики імені С. П. Корольова, а також фантастичний макіяж та нереальні образи дівчат. З завданням досить добре впоралась Аліна Панюта, майбутня переможниця телевізійного проєкту.

Після закінчення випробування, дівчата одразу ж, не відходячи від локації голосують за ту учасницю, яка покине проєкт. Внаслідок голосування обрано Ніну. В житомирських стінах космосу та зірок участь однієї з учасниць фактично закінчилася.  

Серіал «Кріпосна»

Без сумніву, дана робота є наймасштабнішою за багато років. «StarLight Films» разом із «FILM.ua» зняли багатосерійну костюмовану драму, яка одразу поповнила перелік топових проєктів. Не лише професійна гра акторів та їх надзвичайні вбрання вразили та сколихнули уяву глядачів. Варто відмітити також розкішні локації.

Одне з особливих, історичних місць зйомок культового серіалу — це Житомирська обласна філармонія імені Святого Ріхтера. Одна з актрис, Наталя Денисенко, поділилася яскравою світлиною на своїй сторінці в Instagram. Таким чином, глядачі здогадалися, де проходили зйомки.

Цікавим є той факт, що житомирську філармонію історики вважають найстарішим театром на території України. За роки роботи в його стінах виступило чимало зірок, відомих ансамблів та справжніх легенд.

Jerry Heil «Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями»

Під час війни в Україні, активізувалися всі фронти, в тому числі і культурний. Молода виконавиця з міста Васильків Jerry Heil вирізняється не лише чіткою позицією, але й неабияким талантом. За час від 24 лютого 2022 року співачка та автор пісень випустила чимало композицій, які стали хітами, зібрали мільйони переглядів.

В одній з них є згадка про Житомир:

«Хай Донецьком ходять ніжки в шкарпетках Житомир».

Звичайно, мова йде про один з традиційних для міста атрибутів — шкарпетки від взуттєвої фабрики «Житомир».

Дякую, що в Україні, щебечуть на солов’їній. А ще співають, надихаються, та кохають. Українські пісні відрізняються особливою милозвучністю. Приємно, що наше місто Житомир теж оспіване в композиціях сучасних виконавців.

Тож це підбірка найцікавіших згадок про Житомир, можливо, деякі здивують вас, а якісь стануть приємним відкриттям. Житомир — це місто, в якому є, на що поглянути та куди сходити. На його території проходило чимало зйомок, переконані, в майбутньому така тенденція буде лише рости.

Comments

.,.,.,.