Лірика та кохання в стінах Житомирської філармонії. Як в Житомирі знімали новий кліп?

Стіни найстарішого театру на території України, а згодом філармонії зустрічали багатьох зірок, в закладі навіть проходили зйомки легендарного серіалу. Молодята часто обирають це місце для фотосесій. Чому так? Енергетика філармонії, оздоблення та її історія, безумовно, надихають. Житомир Тренд розповість про зйомки кліпу, які проходили саме в відомому культурному осередку міста.

«По воді»

Наприкінці жовтня відбулася прем’єра ліричної композиції «По воді» талановитого дуету DIANA GLOSTER & MARKO KVITKA. Творчі особистості, за їх словами, точно не зустрілися випадково, адже такого ще вони не відчували. Ідея дуету склалася спонтанно, Марко просто прислав Діані музику без слів. Це настільки надихнуло, що на написання тексту пішло близько 15 хвилин.

Варто трішки розповісти про Діану Глостер (Сиротіну), яка є українською актрисою. В своєму профілі вона підписана, як «Singer, songwriter, blogge». Її YouTube-канал створений відносно нещодавно — 24 серпня 2022 року. Серед її музичних композицій уже випущені 4: «Незламні», «Не питай», «Лічилочка» та остання «По воді».

Друга частина її каналу — «Теплий підкаст», в якому героїня запрошує гостей для душевної розмови. Напруженості чи ніяковості ви точно не відчуєте, це розмова друзів, яка зачіпає різні сфери без натиску та напруги.

Хто така Діана Глостер?

Це настільки різностороння особистість. В ній поєднується актриса та співачка, блогерка. Ось декілька цікавих фактів, які вас здивують.

  1. Діана знімалась з мамою (актрисою) в одному фільмі «Київський торт». Вона грала сестру своєї мами. Їй вдалося зіграти разом з Дмитром Ступкою, Юрієм Горбуновим та іншими відомими особистостями.
  2. Навчалася в Лондонському Коледжі Дизайну та Комунікацій.
  3. Більшу частину життя проводила за кордоном та реалізовувати акторські здібності мріяла в Україні.
  4. Перший її відеоблог був про красу та стиль, життя за кордоном.
  5. Пробувала свої сили в якості фотомоделі, брала участь в декількох рекламних компаніях.

Марко Квітка

Це колишній бек-вокаліст Constantine «Голосу країни-6». Та коли хлопець в 2020 році прийшов на легендарну сцену, то одразу розвернув до себе всі крісла. В профілі він пише, що «співає, створює та надихає».

Світло згасло: фінал

Цікавий досвід і зйомок в Житомирі. Діана Глостер зізналася в інтерв’ю з Анною Трінчер, що зйомки кліпу були складними через постійні тривоги, вимкнення світла, режим світломаскування, збереження електроенергії, комендантська година, обстріли. Так, це складний час. В Житомирі вони відзняли матеріал, та наприкінці Діана захотіла відзняти тік-ток. На самому епічному моменті в Житомирській обласній філармонії повністю вимкнулось світло.

Загалом, лірична композиція українською мовою проста та легка в прослуховуванні. Це кохання, яке окриляє, надає сил, воно легке та невимушене, тож таку музику приємно слухати. Дует виконавців в описі до композиції бажає слухачам натхнення і лише теплих емоцій. Їх пісню вже оцінили користувачі, відмітивши актуальність, приємний голос та деяку зачарованість.

Побачити нашу рідну філармонію можна у відеороботі виконавців тут.

Comments

.,.,.,.