«Холостяк 12»: зйомки романтичного вікенду в замку Радомисль

Мабуть, більшість дівчат мріють про свого принца. Казки та історичні фільми навіюють атмосферу Середньовіччя з лицарями та казковими замками. Наприклад, на Житомирщині є замок Радомисль — історична будівля, відвідавши яку, мрія стане реальністю. Продюсери одного з найбільш рейтингових телевізійних шоу «Холостяк 12» добре це розуміли, тому обрали замок в якості однієї з локацій для побачення. Житомир Тренд розповість про історію замку та про те, що ж робили головні герої в стінах будівлі.

Одне з найгарячіших побачень в замку

18 листопада 2022 року глядачі побачили новий випуск шоу. Вразив красою та емоціями епізод в замку Радомисль. Алекс Топольський пішов на індивідуальне побачення з косметологинею Мариною. Перед тим, як переступити поріг замку, на території вони загадали заповітні бажання та подзвонили в дзвоники. Це звичай, в який щиро вірять всі відвідувачі.

Їх побачення було одним з найгарячіших, головному холостяку України навіть довелося зупинити сміливу та досить ініціативну дівчину, щоб зберегти холодний розум та не перейти межу. Цікаво, що після виходу в ефір епізоду Марина зізналась, що їй абсолютно не соромно за свою поведінку. Тим паче, як дівчина здобула таку можливість побачити Алекса? Вона перемогла в грі «на слабо», показавши, що страху, сорому немає місця в її житті.

Відгуки глядачів в цьому плані розділилися: одні підтримали дівчину, інші — розкритикували. Та варто розглянути детальніше локацію зйомок та розваги, які чекали на головних героїв.

«Душа України»

Це назва єдиного в Україні Музею домашньої ікони та старовини. В музеї можна нарахувати близько 5 тисяч одиниць ікон з усіх регіонів України. Крім цього, відвідувачі побачать старовинні меблі, фото, елементи декору та інші експонати. Кожний представлений предмет має свою історію, яку хочеться дізнатися. Чимало експонатів родина Богомолець збирала по різним закуточкам задля збереження української спадщини.

«Душа України» — це неприбуткова організація, яка функціонує завдяки меценатам, а також відвідувачам музею, ресторану в тому числі.

Розваги в замку: цікаві варіанти

  1. В стінах музею проходять цікаві екскурсії та захоплюючі квести.
  2. Однією з розваг є «Папірня», де завдяки майстер-шоу перед відвідувачами відкриваються всі таємниці виготовлення паперу за стародавньою технологією XVII століття. Глядачі шоу «Холостяк» побачили, як Алекс з Мариною виготовляли старовинний папір, а наступного дня — написали свої бажання на ньому. Це було досить зворушливо.
  3. Ресторан «ВІА РЕЛІГІЯ – Дорога королів». Поціновувачам автентичної української кухні точно сподобається тут. Доступна також трапезна зала зі старовинною музикою та автентичним дубовим столом і свічками, літніми майданчиками. Є також Камінна зала, яку вважають палаючим серцем всього замку, адже в ній знаходиться камін.

Варто розповісти трохи більше про Радомишльську папірню, яку спорудили між 1606-1612 роками. Саме в цьому місці виготовляли папір для потреб друкарні Києво-Печерської лаври. Ініціював будівництво папірні на Житомирщині Єлисей Плетенецький.

Еко-курорт Житомирщини

Замок Радомисль разом з територією парку є справжнім екологічним курортом. Він з усіх боків оточений водою, знаходиться між двома водоспадами, розташований посеред парку, оточений хвойними лісами. Це чисте повітря та свобода, унікальний здоровий мікроклімат. Для відпочинку в такому середовищі не потрібно їхати за кордон — це одна з багатьох українських перлин. Ось які варіанти доступні не лише для побачень головного холостяка України, але й для всіх охочих.

  1. Романтичний вікенд. Це можливість залишити буденні справи та вирушити до еко-курорту Радомисль. Для закоханої пари це стане ще однією можливістю провести час вдвох. Уявіть органічне поєднання природи з сучасним комфортом, приправлене автентичною вишуканістю.
  2. Healthy weekend. Програма передбачає єднання з природою та відновлення сил.
  3. Digital detox weekend — це справжній цифровий детокс, який полягає в обмеженні використання електронних пристроїв. Це прогулянки, ігри на свіжому повітрі, вправи, творчість та здорове харчування. Такий відпочинок точно запам’ятається в активному, наповненому буденними турботами режимі.  
  4. Digital detox weekend для 6-10 осіб. Це комплексний варіант для великої компанії друзів або колег.

Збереження культурної спадщини України

Це благородна мета, над якою старанно працює Ольга Богомолець. Жінка приділяє час історії, а також збереженню української культури. Фестивалі, проведені в замку Радомисль, сприяють даній меті. Ось декілька цікавих заходів, які проходять на території Житомирщини в замку:

  • «Музика Шопена просто неба»;
  •  «Via Regia Україна»;
  • «Аристократична Україна».

Топ-13 замків-готелів України

Замок Радомисль на Житомирщині є відомою історичною будівлею, це замок-готель та музей. Таких прикладів залишилося не так і багато. Дане місце є одним з найбільш відомих на території України та навіть за її межами.

Одразу відчувається дух старовини, адже замок стоїть на гранітній скелі. Вже здалеку ви побачите восьмиповерхову башту з гвинтовими сходами, величні стіни, бійниці. При замку працює готель, тому це ще й можливість залишитися на ніч, пожити в аскетичних номерах чи обрати покої для знаті. Це 10 кімнат, в кожній з яких відтворений ексклюзивний історичний інтер’єр чи неповторна атмосфера. Разом з антикварними речами поєднуються сучасні зручності. Одну з таких кімнат побачили глядачі в епізоді «Холостяк 12».

В даний топ ввійшли також замки-готелі з Карпат, Івано-Франківська, Рівненщини, Одеси та інші. Приємно, що в цьому переліку є і Житомирська область.

Просто уявіть день та загадкову ніч в замкових покоях. Унікальний інтер’єр та легенди, дух Середньовіччя викликає море емоцій. Можливо, це є однією з причин, чому настільки палким вийшов епізод. Замок Житомирщини допоміг героям провести незабутній вікенд, ну а дівчина отримала таку бажану троянду.

Comments

.,.,.,.