Контейнер або мішок: який пилосос вибрати

Пилосос – прилад, який значно спрощує процес прибирання. За конструкцією пилозбірника пристрої діляться на дві категорії: з мішком та з контейнером. Кожній із цих моделей притаманні свої характеристики, що визначають простоту експлуатації, якість видалення забруднень та екологічність. Про всі плюси та недоліки таких пилососів поговоримо далі.

ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЇВ З МІШКОМ

Доступні вертикальні моделі та підлогові. Перші схожі на швабру і завдяки компактності використовуються для швидкого прибирання. Найбільш потужними вважаються пилососи для підлоги, останні моделі яких оснащуються компонентами НЕРА для уловлювання найдрібнішого пилу. У списку головних переваг приладів з мішком позначено:

  • простота експлуатації;
  • прийнятна вартість;
  • великий асортимент моделей із різними функціональними особливостями;
  • тиха робота;
  • компактні розміри, що підвищують маневреність пристрою.

Такі пристрої не потрібно мити після кожного використання. Тканинний мішок для збору сміття можна легко випрати, а паперовий замінити на новий. Останній варіант особливо зручний для утилізації сміття.

Основний недолік таких пилососів полягає в їхній невеликій потужності. Цей параметр залежить від наповнюваності пилозбірника. Крім цього, ефективність прибирання може знижуватися через пошкодження мішка, які іноді призводять до поломки обладнання.

ПРИСТРОЇ З КОНТЕЙНЕРОМ: ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ

Безперервна робота таких пилососів забезпечується системою вихрового всмоктування, за допомогою якої здійснюється поділ сміття на дрібні та великі частки. Контейнер у цих пристроях виготовляється із прозорого пластику, завдяки чому людина бачить, що потрапило туди разом зі сміттям, і при необхідності може це дістати. Користувачі виділяють такі переваги циклічних пилососів:

  • відсутність необхідності заміни мішків-пилозбірників;
  • гігієнічність чищення пристрою;
  • ступінь наповненості контейнера впливає потужність устаткування.

Одним із недоліків таких моделей можна вважати велику вартість. Такі вироби відрізняються великими габаритами. Дискомфорт може також доставляти необхідність очищення фільтра після кожного використання.

Важко сказати однозначно, яка із цих двох моделей краще. Мішкові пристрої найдешевші і найпростіші у використанні, тому вони добре підійдуть користувачам, які віддають перевагу звичайний варіант прибирання. Пилососи з контейнером – модифіковані вироби, що відрізняються за функціональністю та якістю складання. Їм, як правило, віддають перевагу прогресивніші покупці. Пилососи обох типів демонструють приблизно однакові результати прибирання і мають як позитивні сторони, так і недоліки. Вибираючи відповідний варіант, орієнтуйтесь на свої бажання та фінансові можливості.

Comments

.,.,.,.