Як вибрати акумулятор для ноутбука?

Вибрати потрібну батарею для ноутбука дуже просто. Достатньо запам’ятати кілька важливих параметрів, на які слід звернути увагу. Представляємо невеликий посібник, який допоможе знайти сумісну батарею.

Крок 1. Ідентифікація акумулятора

Для початку потрібно дізнатися про маркування батареї. Це позначення знаходиться на паспортній наклейці на корпусі АКБ. Кожен виробник використовує свої унікальні буквено-цифрові значення.

Ще один 100% спосіб вибрати правильну батарею, це дізнатися про точну модель ноутбука. Цей метод особливо корисний, коли маркування на оригінальній батареї не може бути прочитаним.

Однак користувачам лептопів HP пощастило найбільше, тому що легко і швидко вибрати батарею їм допоможуть тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/brend-noutbuka/hp

Крок 2: Напруга батареї

Напруга нової батареї має бути такою самою, як і у фірмової. Вибір за цим критерієм досить простий, тому що є всього кілька найбільш популярних значень: 8 і 11,1 і 14,4 і 14,8 В. Напруга батареї разом з маркуванням перевіряється за паспортною наклейкою.

Увага! Іноді для однієї і тієї ж моделі ноутбука, залежно від року випуску та комплектації, виробники використовують батареї з різною напругою. Наприклад, акумулятори з напругою 10,8 і 14,4 В не взаємозамінні.

Крок 3: Місткість акумулятора

Найбільш поширена ємність акумулятора становить 4400-5600 мАг. Але що робити, коли стандартних параметрів батареї не вистачає? Просто виберіть акумулятор із підвищеною ємністю. Діє таке правило – що вище значення, то довше час роботи лептопа.

Як замінити акумулятор у ноутбуці?

Якщо акумулятор для ноутбука вже правильно підібраний, можна приступати до його заміни. Щоб виконати цю процедуру, зробіть таке:

  • вимкніть ноутбук і відключіть його від джерела живлення,
  • переверніть ноутбук вгору дном, щоб у вас був вільний доступ до акумуляторного відсіку,
  • посуньте засувки або відкрутіть кріпильні гвинти і вийміть акумулятор із ноутбука,
  • переконайтеся, що нова батарея повністю ідентична старій,
  • вставте нову батарею у відсік до клацання.

Зрештою, запустіть ноутбук, підключивши його до мережі, і подивіться, чи все працює правильно. Якщо ноутбук оснащений вбудованим акумулятором, заміну елемента варто проводити в сервісному центрі.

Comments

.,.,.,.