Олексій Буднік: творчий шлях та допомога ЗСУ. Благодійні концерти по Україні

Чи знайомі ви з творчістю «Золотого голосу Полісся»? Співак Олексій Буднік родом з Житомирщини, народився у селі Калинівка Коростенського району (раніше — село Жовтневе Олевського району). Житомир Тренд розповість більше про талановитого земляка та про його активну творчу діяльність — благодійні концерти і збір коштів на потреби ЗСУ.

Дитинство Олексія

В інтерв’ю Олексій Буднік розповідав, що свій співочий талант він отримав від бабусі Єви, з якою співав народні пісні. Підростаючи, юнака постійно бачили на сцені, тому цілком логічним був вступ до Житомирського коледжу культури і мистецтв імені І. Огієнка. Він обрав хорове відділення.

Наступним кроком стало запрошення до естрадного колективу коледжу, саме тоді його помітила викладачка Марія Купріна. Жінка переконала Олексія розвивати сольну кар’єру і це було правильним вчинком. В 2005 році, наприклад, в рідному Олевську він став володарем Гран-прі на фестивалі «Зорі над Убортю».

«Родослав»

Вищу освіту отримав в Житомирському Державному Університеті імені І. Франка. Після закінчення навчання талановитого виконавця запросили до ансамблю національного обряду «Родослав» в якості соліста. Він став окрасою даного колективу.

Шанувальники творчості Олексія Будніка залишають позитивні коментарі, акцентуючи увагу на його співочому таланті. «Золотий голос Полісся» навіть пройшов відбір та мав поїхати на фестиваль української пісні в США, але завадила війна.

«Допомагала музика і пісня»

Журналістка Житомир Тренд поспілкувалася з Олексієм, поцікавившись, як змінилося життя співака після початку повномасштабної війни, і скільки вже було проведено благодійних заходів на підтримку ЗСУ.

Шанувальників творчості Олексія Будніка цікавить також те, що ж мотивувало його зайнятися благодійністю, і що він при цьому відчуває? Де берете сили і натхнення?

«24 лютого, як і для всіх, для мене був шоковим днем. І цей шок не покидав мене, напевно, кілька тижнів. І як це не дивно, вийти з цього стану найбільше мені допомагала музика і пісня. З часом народжувались пісні воєнної і патріотичної тематики: «Війна», «Ой палала ніч», а згодом розпочалась і благодійна концертна діяльність. Давав як сольні концерти, так і брав участь у збірних концертах. Я не рахував скільки їх було, але не менше 50. Відбувались виступи як для звичайного глядача, так і для наших Захисників у військових частинах і госпіталях. Були поїздки в інші області України і за кордон, зокрема до Польщі»

Олексій Буднік розповів також про наступне:

«Був удостоєний подякою за активну благодійну творчу діяльність від Житомирської військової адміністрації. Війна не закінчилась, а тому і надалі планую продовжувати піднімати моральний дух нашого народу аж до нашої Перемоги»

Благодійні концерти в Україні

Найближчі благодійні концерти Олексія Будніка заплановані на такі дати.

  1. 5 березня в Житомирі. В Житомирському обласному театрі ляльок (вул. Михайлівська, 7) пройде благодійний творчий захід Олексія Будніка «Обіймаю піснею тебе». Концертна програма цікава та насичена, в концерті братимуть участь: шоу балет «Арабеск» та народний хор Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка. Гості концерту зможуть також оцінити сольні виступи виконавців.
  2. 11 березня в Коростишеві о 15:00 з благодійною програмою «Україна — наша душа» виступить Олексій Буднік. Концерт пройде в «DoZari rest club».
  3. 14 травня в Львові о 16:00 відбудеться благодійний концерт до Дня Матері «За все я дякую тобі». Олексій Буднік за участі танцювального колективу «ВІВА ДЕНС» виступить в залі Церкви Святого Йосифа Обручника (вул. Залізняка, 11).

Вхід вільний, метою є зібрання коштів на потреби ЗСУ. Підтримати донатами захисників та захисниць України може кожний і кожна. Додатковим стимулом для цього стануть українські пісні, які звучатимуть від серця.

Comments

.,.,.,.