«Формула Волошина». YouTube-прорив від уродженця Житомирщини

На своїй сторінці в Instagram він пише, що є блогером, підприємцем та автором подкасту «Формула Волошина». Чи знайомі ви з автором, який родом з Бердичева? Аудиторія прихильників починала слідкувати за ним ще з Житомирщини, знайомилась з його бізнес-шляхом, а потім з сімейним життям.

Житомир Тренд розповість більше про новий проєкт та випуски, які стали проривом на YouTube-платформі.

Канал на YouTube та випуски подкаста

Канал було створено 23 червня 2021 року. За цей час кількість переглядів вже перевищила п’ять мільйонів. Наприкінці грудня 2022 року вийшов перший випуск гострого та некомпліментарного подкасту під назвою «Формула Волошина». Формат є авторським, під час якого кожний гість Олександра ділиться своєю формулою успіху.

Варто трішки більше розповісти про ті випуски, які вже вийшли.

  1. Першою гостею стала дружина Олександра – Анна Трінчер. Вона розповіла про сексуальну орієнтацію, дохід під час війни, а також про стосунки заради хайпу.
  2. Другим гостем став Богдан Буше, який до того ж є другом Олександра. Він чесно відповідав на всі запитання, в тому числі і про відносини з Лесею Нікітюк. Поділився Богдан Буше також тим, як та скільки заробляє на місяць.
  3. Діма Євтушенко став третім гостем підкасту. Він розповів про розпад Magic Five, про стосунки з Сімбочкою та Олю Шелбі. Наприкінці відбулася розпаковка від ведучого.
  4. Четвертим запрошеним гостем став Олександр Слобоженко. Він розповів більше про гараж машин за 3 000 000 $, шахрайські теми та ескорт. Поділився Олександр книгою, яка змінила його життя, а також розповів про причини пристрасті до алкоголю.
  5. Неоднозначною, суперечливою героїнею є Алхім. У Волошина вийшов досить відвертий подкаст про кекс, німфоманство та наркотики. Пояснила блогерка фрази, за які її найбільше хейтять. Можливо, після випуску відомого уродженця Житомирщини думка про Алхім зміниться на краще.
  6. 21 квітня 2023 року гостею стала Юлія Сенюк – актриса порно, яка поділилася секретами індустрії, розповіла про низькі гонорари та стосунки зі своїм хлопцем. Всі запитання, які, можливо, ви боялися запитати, автор гострого підкасту вже зробив це за вас.

Запрошені гості не мали запитань, щоб підготуватися, саме тому глядачі побачили їх щирі емоції та почули правдиві відповіді. Кількість переглядів випущених подкастів вже перевищила відмітку в 600 тисяч.

Волошин – той, хто «зробив себе сам»

У випусках блогер пригадував і про своє небагате життя в Бердичеві, зібрання з друзями та величезну кількість стереотипів, які були нав’язані в тому числі через життя в маленькому місті Житомирщини.

Незважаючи на свої досягнення, як мінімум – місячний прибуток на рівні 100 тисяч доларів, він не може собі дозволити придбати надто дорогу річ, не дозволяє виховання та той рівень, з якого він починав в Бердичеві.

З переїздом до столиці блогер змінив думку на багато речей, і надалі бажає оточувати себе людьми з вільними поглядами, які роблять те, що хочуть, а не те, що їм диктує суспільство. Своїй величезній аудиторії прихильників Волошин радить не давати думці інших людей впливати на їх рішення.

Comments

.,.,.,.