Кліпи, що знімалися в Житомирській області

В епоху цифрових технологій, телефонів, планшетів, комп’ютерів, Smart телевізорів, важко знайти людину, яка хоч раз не дивилася музичні кліпи улюблених виконавців. Перемикаючи канали і відео, нерідко спостерігаємо цікавий задум режисера, який ставить за мету прикувати увагу глядача. Над цим відео, тривалістю в 4 хвилини проводиться нелегка робота десятків людей, щоб в підсумку отримати те, що глядач перегляне і скоріш за все не до кінця. Якщо в 2000-х роках в нас не було особливого вибору, що дивитися на звичайних телевізорах, то нині втримати глядача хоч 1 хвилину за переглядом відео, завдання не з легких. І чи не найважливішу скрипку в картинці на екрані відіграють декорації, місце зйомок і локації. Далі на zhytomyr-trend.

Серед мільйонів кліпів в світі шоубізнесу знайшлося місце і нашій області, яка стала знімальним майданчиком для відомих артистів, адже наш край і справді має чим вразити пересічного українця.

“Brutto”

В 2016 році на екрани пострадянських, і не лише, країн виходить кліп на пісню “12 мавп”, який було відзнято в мальовничому місці під Бердичевом, а саме в селищі Старий Солотвин. Місцем зйомок став відомий для мешканців області Острів кохання і будинок рибалки. Спільноті гурт “Brutto” і його соліст Сергій Михалок більш відомий, як фронтмен гурту “Ляпіс Трубецкой”, які виконують такі хіти, як “Воїни світла”, “Маніфест”, “Коли яблуні розквітнуть” та багато інших.  Відео на пісню можна переглянути далі.

“Друга Ріка”

Довготривала історія гурту, що народився в 1996 році, врешті решт перетнулася з Житомирщиною. У 2021 році наш земляк, Валерій Харчишин разом з колективом відзняли відео на пісню “Остання”, що в жодному разі не повинна налаштовувати шанувальників колективу, що вона є останньою в репертуарі гурту. Локації, на яких відбувалися зйомки відомі кожному мешканцю Житомира. Водонапірна вежа, Голова Чацького, літня естрада “Ракушка” та інші. Переглянути відео на пісню “Остання” можливо далі.

Miley Cyrus

Популярна і всесвітньо відома американська поп співачка, в парі з не менш відомим діджеєм Марком Ронсоном у 2018 році відвідали нашу країну, щоб попрацювати над відео на пісню “Nothing Breaks Like a Heart”. Казати, що відео знімали виключно на території нашої області, неможливо. Локаціями для відео стали Дарницький міст в столиці та житомирська траса. Над зйомками кліпу, працювала студія “Limelite”. В сюжеті відео лежить погоня головної героїні  від поліції. Більшість локацій дороблювали спеціально для зйомок відео. Цікаво спостерігати в кадрі дорожні вказівники англійською мовою, але ми то вже знаємо, що то Київ і траса на Житомир. Кліп на пісню співачку подивитися можливо далі.

“The Velvet Sun”

На думку учасників колективу, дане відео схоже на візитівку нашої держави. В ньому показані контрастні локації в різних куточках нашої Батьківщини. З цього робимо висновок, що не лиже Житомирщина щиро відкрила свої двері для всіх, хто працював над цим витвором мистецтва. Якщо бути точнішим, то знімальним майданчиком для гурту стали 11 областей України, серед яких і наша область, а саме місто Коростишів та його візитівка, місцевий кар’єр. Під час перегляду відео, з кожною секундою все більше розумієш красу і велич нашої України. Колоритне і патріотичне відео на пісню “Іграшковий собака” далі.

Жека Курган

Як виявляється, будинок рибалки на Острові кохання в селищі Старий Солотвин, про який було згадано вище, досить розповсюджене місце серед творчих особистостей нашої держави “Курган & Агрегат”, саме таку назву має колектив, що у 2021 році тут відзняв відео на пісню з підтекстом, який і досі багатьом розгледіти не просто. Кліп на сумну пісню “Равлик”, в якому показана доля хлопчика, який відчуває себе пригніченим і нікому не потрібним у цьому світі, навіть своїм найріднішим людям. Режисером змістовного і суперечливого відео стала відома в колах шоу бізнесу Марта Кір. Родзинкою пісні вважається манера виконання, а саме славнозвісний житомирський “суржик”. Відео на пісню далі.

Navka

Відео на пісню “На камені ноги мию”, учасниці “Х-Фактор” Марини Тимофійчук було відзнято на місці, про яке вже сьогодні йшла мова, а саме Коростишівський кар’єр. Більшість пісень співачки мають напрям “етно” у власній обробці. Ця пісня не стала виключенням і мальовничі краєвиди цього місця можна спостерігати у всій своїй красі. Варто відзначити, що в кадрі також присутні зірки танцювального цеху нашого краю, ансамбль “Світлячок”. Ну а сама Марина приміряла на собі образ альпініста, який для співачки став першим досвідом. Відео на пісню далі.

Артем Кондратюк

Бронзовий призер шоу “Голос країни”, наш земляк, що в 2013 році зводив з розуму всю країну своїм голосом і зміг дістатися фінального ефіру, та зайняти у підсумку третє місце. Праця над екранізацією на пісню “Я благаю” відбувалася в самому Житомирі восени 2019 року. Режисером кліпу став достатньо відомий кліпмейкер Василь Боровий, у якого на меті було відзнято неймовірну житомирську осінь. Велика частина зйомок відео відбувалась на вулицях міста, а після завершення роботи на свіжому повітрі колектив продовжив доопрацювання в студії “SOFIT”. Головну героїню відео зіграла модель Марія Смирнова. Зовнішність Артема Кондратюка змушує його виконувати лише пісні про кохання і цей витвір не виключення. В пісні “Я благаю” показана історія кохання з нотами драматизму. Проте все ж краще переглянути відео далі. 

“Mercedes”

В 2022 році на початку лютого місяця знімальна група “Mercedes” порадувала нашу область своїм візитом до Олевського району, а саме кар’єр, який полісяни називають “памуккале”, що поруч з смт Дружба. Це мальовниче місце було обране, як одне з тих, на якому компанія знімала кліп до дня святого Валентина. В даному відео показана історія кохання юнака і дівчині, яка має далеко за пенсійний вік, а саме 463 роки. Річ у тім, що ця дівчина є вампіром, та її вік це паралель проведена на автомобіль “Гелендваген W463”. Роль дівчини виконала відома голландська співачка Rimon. Не дивлячись на не схвальну реакцію всіх оточуючих на стосунки цих двох людей, ця історія все ж має свій Happy End. 8 хвилинне відео можна переглянути далі.

Підсумовуючи все вищесказане, можна зрозуміти, що чимало представників шоу бізнесу манять дві локації, а саме Острів кохання і Коростишівський кар’єр. Дійсно, так воно і є, адже в цих місцях відбувалися зйомки не лише кліпів, а і різноманітних шоу, серіалів, фільмів і т.д.

Може скластися враження, що в нашій області недостатньо красивих місць чи мальовничих локацій. Запевняємо, це не так, адже в наших краях було відзнято низку фільмів, серіалів і програм, назви яких можна перераховувати довго. Впевнені, що в майбутньому велика кількість зірок шоу бізу відвідають наші краї, а Житомирщина завжди щиро зустріне наших гостей.     

Comments

.,.,.,.