Андрій Молочний. Комік з Житомирщини. Файна чи не файна?

Марічка, дід Ведун, продюсер Валентин, доктор Хлус, гей Остап, всі ці і багато інших яскравих образів запам’яталися всій Україні після виходу на екрани скетч-шоу “Файна юкрайна”, яке без перебільшення можна назвати легендою українського телебачення. Головними зірками шоу стали Сергій Притула і наш земляк з Коростенщини, Андрій Молочний. Дивлячись з екранів улюблених героїв мало хто підозрював, що один з них має житомирське походження. У багатьох, хто вперше чує про належність Андрія Молочного до нашого краю, від подиву розкриваються роти і дещо розпирає гордість. Та не все так однозначно і про все по черзі на zhytomyr-trend.

Біографія

Андрій Сергійович Молочний народився в місті Коростень, що на Житомирщині 2 травня 1978 року. Тут пройшло дитинство, а ось ВУЗ Андрій обрав столичний, а саме Національний Аграрний університет. Тут, як і у багатьох зірок шоубізу розкрилися всі таланти майбутньої зірки.  Першою сходинкою на шляху до впізнаваності стала команда КВК, яка діяла в ВУЗі, а саме “На вухах”, в якій Андрій одразу став фронтменом. З командою дійшов до півфіналу Вищої української Ліги КВК. Харизматичний хлопець не залишився непоміченим більш іменитою командою “ВаБанк” із Луганська, за яку свого часу виступав Євген Кошовий.  

Comedy club

В 2005 році в Росії стартував проект на каналі ТНТ, який одразу став мега популярним серед глядачів на пострадянському просторі. Через рік Андрій разом з однодумцями створює український аналог шоу. “ДіЧ”, так називався дует, в якому наш земляк виступав з Антоном Лірником, а саме “Дует імені Чехова”. Пара одразу закохала в себе публіку і нерідко хлопців запрошували виступати в московському шоу. Сталося як сталося, але український аналог проіснував всього 4 роки, до 2010 року. Всіма силами Андрій за рахунок потенціалу намагався втримати цей “корабель” на плаву і скоро створює схожий проект “Real comedy”, та й тут все закінчилося як у його попередника. Зрозумівши, що в Україні проект не приживається, Андрій більше виступає в Москві.  Хтозна, якби проект придумали не в Україні він би існував трошки більше часу. І наступний сегмент в житті Молочного тому підтвердження, все що придумали в нас існує довго. 

Вершина слави

Разом із Сергієм Притулою створює не просто шоу. а легенду, на якій виросла епоха. Шоу “Файна Юкрайна” в прямому сенсі слова взірвала всі рейтинги, а мільйони людей, які розібрали його на цитати тому яскраве підтвердження. Ну хто не називав свою дівчину, як Антон “Багіня”. Та чи хто не казав: “Будемо карати геїв Москалів”. Та хіба хто не переказував фразу військових образів: “Прапорщик,конь тобі копито в грудь”. І таких цитат десятки, які увійшли в історію саме з уст двох “хрещених батьків” шоу, якими виступили Сергій Притула і Андрій Молочний. Варто відзначити, що вони виступили не лише акторами, а і авторами та продюсерами скетч шоу. 100 випусків, саме стільки серій популярного продукту було відзнято творцями “Файна юкрайна”. 

Все хороше коли-небудь закінчується. Ера Сергія і Андрія добігла до кінця, хоч і було намагання створити ще одне шоу “Рюрікі” студією “Молочний продакшн”, але тут все було не так весело, як того хтось хотів. 

Інша сторона медалі

Здавалося, що може статися, коли стільки років людина працює на ниві українського продукту, та ще й з таким патріотом до мозку костей Сергієм Притулою. Здається виступи в Московії залишили свій слід у тому, що сталося в майбутньому. Численні неоднозначні висловлювання про українців, як людей, які на кораблі можуть плисти хіба що на нижній палубі. Зникнення з просторів українського екрана, натомість переїзд до “сусідів” і продовження кар’єри в РФ. Достатньо грубі вислови про в соціальних мережах про населення України ставлять під питання стосунки Андрія і його Батьківщини. Чи пробачить йому рідна Житомирщина і нація таке ставлення?  

Comments

.,.,.,.