Королева дискотеки C.C. Catch в Житомирі 

Як часто до Житомира приїздять відомі співаки і співачки? Відповідь очевидна, нерідко. Наш обласний центр завжди є у маршруті відомих українських артистів під час їх гастрольних турів і житомиряни постійно з радістю відвідують їх концерти. Як тільки опускається завіса після концерту житомиряни з нетерпінням очікують наступного візиту зірки до Житомира. Далі на zhytomyr-trend.

Були й сторінки в історії краю, коли на Житомирщину приїздили виконавці зі світовим ім’ям. В такі моменти відчуваєш гордість за своє місто і в той самий час подив за те, що ж змусило заокеанську зірку прокласти тисячі кілометрів дороги аби приїхати в місто , назву якого вони ще донедавна не знали. Одноголосно всі скажуть, що головним покликом таких виконавців є чималий гонорар. Певне це вірна версія, але все одно приємно за те, що такі зірки колись були в гостях на Поліссі. Однією з таких була в недалеку минулому зірка світової сцени C.C. Catch, про яку сьогодні й піде бесіда. 

Біографія

Подвійне громадянство і подвійне прізвище співачки лише додає екстраординарності цій всесвітньо відомій виконавиці. 

Кароліна Катаріна Мюллер народилася в 31 липня 1964 року в Нідерландах в Північному Брабанті, що знаходиться на півдні країни. 

Батько німець, мати з Нідерландів, ось такі дві національності живуть в тілі цієї співачки. 

Успішній кар’єрі артистка завдячує випадковості. Свого часу Каріна була учасницею аматорського колективу “Optimal” і на одному з численних виступів на любительській сцені її помітив соліст “Modern Talking” Дітер Болен.  З часом, після прослуховування Каріна підписує контракт з продюсерським центром Дітана і дорога в зіркове життя була відкритою. 

Перший хіт, який і до нині є популярним “I can lose my heart tonight” виконавиця записала в далекому 1985 році.  

5 альбомів, два десятки збірників і ще більше хітів, такий творчий доробок артистки. Її пісні до сьогодні лунають по всьому світу на танцювальних майданчиках клубів, ресторанів, стадіонів і автомобілів. 

Хоч останній сингл співачка випустила у 2010 році все ж по сьогодні Каріна має неофіційний статус Королеви диско 90-х.

Візит в Житомир

Історичні шляхи нашого міста і відомої виконавиці перетнулися у 2010 році на святі в честь дня народження “ТРЦ Глобал UA”, а також відкриття центрального речового комплексу. Цілу годину співачка радувала своїми хітами гостей свята виконуючи їх наживо, а не під фонограму, що підкреслює повагу виконавиці до своїх шанувальників. 

Після виступу Кароліну чекала розважальна програма у вигляді знайомства із місцевою кухнею і смаколиками Полісся. Чи були там зігрівальні напої залишається таємницею, але якщо й було не важко здогадатися логотип якого заводу був на пляшці. 

Той день надовго увійшов в історію Житомирщини, як один із найпам’ятніших, адже не щодня такі персони відвідують нашу скромну, але гостинну землю. 

Варто пам’ятати тих, хто організував зустріч Житомира і зірки космічного масштабу. 

Чи будуть ще такі рандеву на Полісся знаменитих зірок покаже час. Знаменитості такого калібру зазвичай відвідують столицю й інші міста мільйонники України. Чи вплине збільшення кількості населення міста на схильність зірок до Житомира? Скоріше ні, ніж так. Так чому ж до нас так мало приїздять такі селебриті? Відповідь на таке питання можливо отримаємо тоді, коли вони почнуть вписувати наше місто в свій маршрут гастрольного туру. Саме тоді ми й зрозуміємо, чого ж нам не діставало раніше. 

Поки залишається радіти тим поодиноким випадкам, які нагадують виверження вулканів, що буває раз на кілька років. Та від такого катаклізму наше місто лише отримує задоволення. 

Живемо, чекаємо і до зустрічі на концертах.  

Comments

.,.,.,.