Чи чули ви про «BeeWorker»? Це абсолютно нова та незвичайно цікава платформа від житомирської команди. Завдяки їй можна знайти потрібну людину в певний час та в певному місці. Це свого роду рішення для щоденних проблем, надто динамічне та сучасне, проте саме такі інновації і потрібні. Детальніше про те, як «BeeWorker» може стати незмінною частиною кожного, розповість Житомир Тренд.
Нова платформа — цікавий стартап
За допомогою ресурсу у кожного житомирянина є можливість знайти людину, котра зможе вирішити ваші проблеми. Не важливо, що саме ви шукаєте: прибиральницю або ж кур’єра для швидкої доставки документів, людину для інших завдань. Особливість стартапу в використанні для цього мапи, на якій відображаються мітки (завдання), які ви можете додати, а люди навколо вас візьмуть це завдання та з радістю (за оплату, відповідно) виконають.
Тобто мета та цінність будь-якого стартапу саме в тому, щоб вирішити проблему, бути корисним. Ідея платформи в цьому випадку полягає за словами житомирських засновників в зв’язку між людиною, яка потребує допомоги та тим, хто міг би допомогти за певну плату. Ось приклад, вам потрібно перевстановити Windows, а користувач з сусіднього будинку це вміє — проєкт об’єднає таких людей, це взаємовигідна співпраця.

Як все починалось?
15 жовтня 2018 року на своїй сторінці в Фейсбуці засновники стартапу поділилися тим, що перемогли в конкурсі StartUP’ів від бізнес-інкубатора «STARTUP Club YEP! ZPSU». Завдяки цьому проєкт представили в Києві. Роботу високо оцінили, адже відмітили її потенціал.
Стартап-спільнота, за словами засновників з Житомира — це місце, де ти знаходишся в постійному розвитку та рості, це надихає, адже ідеї стосовно того, щоб створити щось нове та корисне не покидають тебе.
Розвиток проєкту
В березні 2019 року засновники розповіли про останні зміни та розвиток їх ініціативи.
- Після «STARTUP Club YEP! ZPSU» команда пройшла курс Школи МСП. Навчання допомогло в розвитку та розумінні того, що не варто залишатися стартапом, потрібно йти далі.
- Настав час для плану дій, повноцінної розробки. Наступним етапом стала участь в івенті Житомира, презентація першої версії та тестування.
- Цікаво, що в травні 2019 року про свій стартап команда розповіла на радіо Житомирська хвиля — це перший прямий ефір «BeeWorker».
- Стартап навіть взяв участь в Майстерні міста (7.06.19-9.06.19). На цьому етапі були виявлені під час тестування помилки та успішно виправлені.
- Команда з Житомира брала участь в «Kyiv Tech Fest».

Школа МСП
Це школа малого та середнього підприємництва в Житомирі, проєкт для майбутніх підприємців, який впроваджувався за сприянням Житомирської міської ради. Основними завданнями школи були:
- розвиток бізнесу (житомирянами) за рахунок отриманих знань;
- отримання практичних та ефективних навичок підприємця;
- отримання результатів, незважаючи на рівень досвіду.
Проєкт реалізували з 24 грудня 2018 включно до 15 січня 2019 року. Сприяв цьому також фонд «Відродження». Всі охочі могли подати заявки, чим і скористалися розробники платформи «BeeWorker». Особливу увагу школа приділяла учасникам АТО, а також внутрішньо-переміщеним особам, які бажали розпочати власну справу.
Тренерами були викладачі та бізнесмени, люди з багаторічним досвідом в сфері.
«BeeWorker» — легкість та користь
Стартап виділяється серед інших максимальною легкістю та доступністю, зрозумілістю. Це нескладні завдання, які здатний вирішити кожний. Завдяки даній платформі сфера part-time ще більше зростає, стає зрозумілою. Всього одна кнопка та одна мапа — все, більше нічого не потрібно. Це інструмент для того, щоб нарешті знайти час для інших, більш важливих речей.
